Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Vitamíny a minerály se běžně vyskytují v potravinách, které konzumujeme. Ne vždy se nám však daří přijmout takové množství, jaké bychom denně měli. Mohou za to diety, nedostatek pestré stravy, stravovací omezení, stres, onemocnění a různé jiné faktory.

Zerex Vitality Complex – recenze, zkušenosti, účinky, složení, cena

Mít každý den na talíři čerstvou a rozmanitou stravu prostě není vždy možné, ale i přesto se dá zajistit denní příjem mikroživin. Pomoci mohou multivitaminové a multiminerálové výživové doplňky. Zerex nabízí jeden speciálně pro pány – Vitality Complex.

Vitaminový komplex Zerex Vitality Complex si můžete pohodlně zakoupit v ✅ oficiálním e-shopu Zerex.cz.

Co je Zerex Vitality Complex

Zerex Vitality Complex je multivitaminový a multiminerální doplněk stravy určený speciálně pro muže, který poskytuje všechny důležité vitamíny a minerály pro denní potřebu. Přípravek přináší ten správný vitamínový koktejl s kvalitním výběrem těch látek, které jsou opravdu potřebné pro zachování zdravé kondice, vitality, energie, odbourání únavy a posílení imunity.

Doplněk stravy je ve formě tablet. Díky komplexnímu přípravku už nemusíte užívat množství tablet s různými vitamíny a minerály. Stačí užít 1 kapsli Zerex Vitality Complex dvakrát denně. Zaručíte si tak příjem vitamínu C důležitého pro imunitu, vitamínů B přispívajících ke správné funkci psychiky, hořčíku důležitého pro svaly a nervy, vápníku potřebného pro silné kosti a množství dalších vitamínů a minerálů.

Účinky

 • Doplnění všech potřebných vitamínů a minerálů,
 • komplex mikroživin určený speciálně mužům,
 • zlepšení imunity a obranyschopnosti,
 • snížení únavy a vyčerpání,
 • posílení kostí, zubů a dásní,
 • ochrana organismu před volnými radikály,
 • udržování přirozené hladiny cukru v krvi,
 • zvýšení energie a vitality.

Složení

 • Hořčík snižuje pocit únavy a vyčerpání, je důležitý pro správné fungování nervové soustavy, pomáhá při bolestech hlavy a migrénách, stabilizuje krevní tlak, pomáhá při arytmii a zmírňuje svalové napětí a křeče.
 • Vápník je možné nalézt zejména v mléčných výrobcích a v kombinaci s vitaminem D je důležitý zejména pro kosti, zuby, dásně, ale i vlasy, pokožku a nehty. Ovlivňuje zdravou činnost srdce, svalů a nervů a je důležitý pro srážlivost krve.
 • Vitamin C je známý hlavně kvůli svému vlivu na imunitu. Kromě toho je také významný antioxidant, pomáhá při regeneraci, metabolismu některých látek a prevenci srdečně-cévních onemocnění. Je vhodný zejména při zvýšené fyzické zátěži a na podzim a v zimě pro posílení imunity.
 • Železo souvisí s krví a červenými krvinkami, je součástí hemoglobinu v krvi a zabezpečuje dostatečné okysličení organismu. Železo působí na fyzickou i psychickou vitalitu, odbourává únavu, zpevňuje kosti, nehty a vlasy.
 • Zinek se často nachází v přípravcích na podporu růstu vlasů, nehtů a pro krásnou pokožku. Kromě těchto účinků ovlivňuje psychiku a nervovou soustavu, mužům napomáhá při správné funkci pohlavní soustavy a pomáhá udržovat vitalitu a zdravou imunitu.
 • Selen dokáže posílit imunitu a obranyschopnost organismu, dodá energii, reguluje hormony štítné žlázy a má vliv na plodnost. Je prospěšný pro žaludek a trávení, zlepšuje dýchací a astmatické problémy a má dobrý vliv na alergie.
 • Chrom se zvykne užívat při hubnutí, a to díky jeho vlivu na metabolismus, regulaci cukru v krvi a regulaci dobrého a špatného cholesterolu. Chrom navíc podporuje vitalitu, pomáhá při spalování tuků a působí proti únavě.
 • Vitamín D u dětí je potřebný pro růst kostí a pohybový aparát, u dospělých a starších lidí předchází řídnutí kostí. Vitamín D zajišťuje zdraví kardiovaskulárního systému, pomáhá udržovat zdravý krevní tlak, podporuje imunitu a ovlivňuje metabolismus některých látek v těle.
 • Vitamín B12 je zastoupen zejména v živočišné stravě a jeho nedostatek se projeví záněty, poruchami metabolismu a nervů. Vitamín podporuje krvetvorbu a tvorbu červených krvinek, je důležitý pro růst a vývoj dětí, ovlivňuje psychiku a nervovou soustavu a podílí se na tvorbě energie.
 • Vitamin B6 nebo pyridoxin je pro lidské tělo významným vitamínem, protože má vliv na množství funkcí. Ovlivňuje tvorbu červených krvinek, reguluje hladinu cholesterolu, má na starosti tvorbu a metabolismus některých látek jako jsou bílkoviny. Vitamín je významný i pro psychiku, podporuje paměť a kognitivní schopnosti.
 • Kyselina pantothenová (vitamin B5) se podílí na látkové přeměně jako přeměně cukrů a tuků v těle. Působí na psychiku, pomáhá při zvýšené psychické zátěži a stresu. Pomáhá regulovat hladinu cholesterolu tím, že zabraňuje usazování LDL cholesterolu v cévách. Je důležitá pro funkci ledvin a pomáhá při pocitech únavy.
 • Niacin nebo vitamín B3 pomáhá regulovat cholesterol snižováním hladiny LDL cholesterolu, je účinný jako prevence kardiovaskulárních onemocnění, snižuje záněty a oxidační stres, napomáhá správné funkci mozku a zlepšuje kvalitu pokožky.
 • Vitamín B2 je důležitý antioxidant, pomáhá při vstřebávání železa, přispívá ke správnému fungování metabolismu, je důležitý pro psychiku a zdraví nervové soustavy, má vliv na stres, únavu a pocity vyčerpání. Tento vitamín udržuje zdraví očí, pokožky a sliznic, vlasů a nehtů a má nezastupitelné místo v regulaci syntézy hormonů.
 • Vitamin B1 má za úkol hlavně přeměňovat sacharidy na energii, ale ovlivňuje i nervovou soustavu. Může vám chybět v průběhu psychicky a fyzicky náročnějšího období a je důležitý pro psychiku, zmírňuje stres, nervozitu a přináší dobrou náladu. Je důležitý i pro kardiovaskulární systém, podporuje tvorbu žaludečních šťáv a chuť k jídlu.

Vedlejší účinky a upozornění

Výrobce na své stránce neuvádí žádné nežádoucí účinky ani upozornění. Je však důležité dodržovat doporučené dávkování (1 kapsle dvakrát denně) a v žádném případě nepřekračovat tuto dávku.

Cena

Doplněk stravy Zerex Vitality Complex je možné zakoupit na internetu, přímo na stránce výrobce Zerex. Cena balení, které obsahuje 120 tablet, je 500 Kč. Při doporučeném dávkování 2 kapsle denně vystačí jedno balení na 2 měsíce.

Zkušenosti

Zkušenosti s používáním tohoto přípravku lze momentálně najít pouze na stránce výrobce Zerex. Všichni uživatelé měli s vitamínovým doplňkem pozitivní zkušenosti. Jakub, který zvykl být často nemocný, zaznamenal zlepšení imunitního systému. Libor ocenil, že nemusí brát několik různých tablet s vitamíny a minerály, ale na doplnění všech potřebných látek mu stačí jedna kapsle.

Recenze a zkušenosti s tabletkami Zerex Complex Vitality

Závěrečné zhodnocení

Vitamínový a minerálový komplex Zerex Vitality Complex je navržen speciálně pro potřeby mužů. Zabezpečuje všechny potřebné vitamíny jako vitamíny C, B a D, a minerály jako hořčík, vápník, zinek a další. I když produkt ještě nemá mnoho recenzí, ty, které si už stihl získat, jsou pozitivní. Uživatelé jsou s produktem spokojeni a těší se zlepšené imunitě a vitalitě. Při ceně 500 Kč za 120-kusové balení jde o dobrý poměr ceny, množství i kvality.Publikováno dne: 03.06.2020
Hodnocení článku:
(92.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Calgel – recenze, zkušenosti. Který gel pro prořezávání zoubků je nejlepšíCalgel – recenze, zkušenosti. Který gel pro prořezávání zoubků je nejlepší

Prořezávání prvních zoubků je fáze, kterou si musí projít každé miminko. A některé mrňousky dokáže pořádně potrápit. Jedním způsobem, jak tuto fázi dítěti usnadnit, je použitím zubního...

Magnerot také v těhotenství – recenze, zkušenosti, dávkování. Nejlepší před spanímMagnerot také v těhotenství – recenze, zkušenosti, dávkování. Nejlepší před spaním

V případě, že vás trápí časté svalové křeče, bolesti svalů, migréna či zvýšený krevní tlak, můžete mít nedostatek hořčíku. Doplnit vám jej pomůže například. doplněk stravy Magnerot....

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.