Zerex Pillow na lepší spánek – recenze, cena, zkušenosti

Nedaří se vám v noci usnout? Máte za sebou náročný a vyčerpávající den, ale i tak víte, že se budete v posteli převalovat ze strany na stranu a usnete až nad ránem? Nejste sami. Mnoho lidí má s nespavostí problém.

Recenze Zerex Pillow pro lepší spánek

Nespavost souvisí s mnoha faktory jako jsou věk, psychické rozpoložení, ale i světelné či tepelné podmínky v ložnici. Kromě úpravy životosprávy a podmínek pro kvalitní spánek lze v dnešní době sáhnout i po mnoha přípravcích a výživových doplňcích. Jednou z možností je Zerex Pillow.

Doplněk stravy Zerex Pillow si za nejlepší cenu objednáte ✅ z oficiálního eshopu zerex.cz!

Co je Zerex Pillow

Zerex Pillow je výživový doplněk na rostlinné bázi, který pomáhá dosáhnout kvalitnější spánek. Jsou lidé, kteří si večer jednoduše lehnou do postele a o pár minut jsou již v říši snů. Ne všichni však mají takové štěstí. Mnozí lidé, zejména s přibývajícím věkem nebo v období zvýšené psychické námahy, mají problém se spánkem. I když pociťují únavu, vědí, že pro ně nebude tak jednoduché usnout.

Tobolky Zerex Pillow řeší právě tento problém. Jsou určeny lidem, kteří chtějí svůj problém s nespavostí a dlouhým usínáním řešit rostlinnou formou namísto chemie. Doplněk stravy je totiž složen z komplexu pěti účinných bylin, které přispívají ke kvalitnímu spánku, pocitu odpočinutí ale i zlepšené psychické rovnováhy.

Účinky

 • Přispívá ke kvalitnějšímu a delšímu spánku,
 • pomáhá docílit rychlejší a snadnější usínání,
 • přináší správnou relaxaci a pocit odpočinutí,
 • podporuje probouzení s pocitem svěžesti,
 • po probuzení a během dne přináší více energie,
 • zlepšuje emoční komfort a rovnováhu,
 • pomáhá v období zvýšené psychické námahy a stresu.

Složení Zerex Pillow

 • Kozlík lékařský podporuje zdravý spánek, zmírňuje stres a psychické napětí, má zklidňující účinky na centrální nervovou soustavu, zmírňuje příznaky způsobené nervozitou a úzkostí jako jsou bušení srdce či třes rukou.
 • Mučenka pletní pomáhá dosáhnout kvalitní odpočinek, je známá jako přírodní antidepresivum, protože má zklidňující účinky, pomáhá při nervozitě a stresu, pomáhá při nespavosti a spánkových poruchách a dokáže tlumit i některé druhy bolesti.
 • Meduňka lékařská působí na psychiku, přináší emoční komfort, zmírňuje příznaky nervozity, bušení srdce a časté změny nálad, uklidňuje žaludek a trávení, pomáhá při potížích s usínáním.
 • Kontryhel tečkovaný navozuje pozitivní náladu a emoční rovnováhu, zlepšuje kvalitu spánku, působí na psychiku, má zklidňující účinky a celkově ovlivňuje psychickou pohodu člověka.
 • Chmel obyčejný pomáhá udržovat zdravou nervovou soustavu, působí uklidňujícím dojmem, je skvělým pomocníkem při nespavosti a problémech s usínáním, celkově působí pozitivně na psychiku a pomáhá při zvýšené nervové podrážděnosti.

Vedlejší účinky a dávkování

Výrobce výživového doplňku neuvádí žádné vedlejší účinky. Může to být tak díky přírodnímu složení přípravku, díky kterému je Zerex Pillow velmi dobře snášen. Buďte však opatrní, pokud jste v minulosti zaznamenali alergickou reakci na kteroukoli složku přípravku. Vždy je třeba dodržovat doporučené dávkování. Užívá se v množství 2 kapsle denně, které je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.

Cena

Kapsle Zerex Pillow je možne zakoupit přímo na stránce značky nebo u distributorů a na stránkách internetových obchodů. Cena jednoho balení obsahujícího 60 kapslí je 449 Kč. Jedno balení je postačující na 1 měsíc užívání.

Zkušenosti

I přes malé množství recenzí (produkt není na trhu dostatečně dlouho) jejich výrobce pár uvádí. Změny, které uživatelé pozorovali byly zejména delší a kvalitnější spánek, celkové zlepšení psychické rovnováhy, pohody a snadnější usínání. Jeden uživatel uvedl, že i když se účinek neprojeví hned po prvním použití a přípravek neúčinkuje jako nějaká zázračná tabletka, při pravidelném užívání je rozdíl citelný, usíná se snadněji a ráno přichází pocit lepšího odpočinutí.

Recenze a zkušenosti s výživovým doplňkem Zerex Pillow

Závěrečné zhodnocení

Přípravek na podporu spánku Pillow je sice na trhu ještě poměrnou novinkou, ale přichází od ověřené značky Zerex a pomalu si získává pozitivní recenze. Přípravek je vhodný právě pro vás, pokud máte problém s usínáním, procházíte psychicky těžším obdobím, čeká vás více stresu, cestování, zkoušky či důležité životní změny. Všechno to se může odrazit na zhoršené kvalitě spánku a pocitu únavy. Zerex Pillow je skvělou volbou, pokud chcete namísto návykových tablet na spaní jít přírodní cestou. Kozlík, mučenka, meduňka, kontryhel a chmel jsou bylinné složky, které podpoří kvalitní spánek, rychlejší usínání, svěží probouzení i psychickou rovnováhu.

Nespavost

Nespavost, nazývaná také insomnie, je poruchou spánku, kterou může člověk trpět akutně – v určitém kratším období, nebo chronicky – dlouhou dobu. Nespavost znamená problém večer usnout, pozdní usínání, nekvalitní spánek, časté probouzení a vstávání s pocitem únavy. Pokud jde o akutní nespavost, ta je způsobena náročnějším obdobím v životě člověka, velkými změnami, stresem, cestováním a podobně. Tyto projevy se však časem samy ztratí a proto není nutná léčba.

Problémem je spíše chronická nespavost. Můžeme ji charakterizovat jako nespavost trvající alespoň měsíc s problémem usnout několikrát týdně. Pokud tělo pravidelně nedostává dostatek odpočinku, projeví se to nejen únavou. Chronická nespavost se odráží na výkonu, psychickém stavu, kognitivních schopnostech, paměti, koncentraci, ale přináší i další zdravotní problémy jako bolesti hlavy, zhoršenou imunitu či žaludeční problémy.

Nespavost je problém, který je potřené řešit v první řadě změnou životního stylu a podmínek:

 • Zbavte se světelného smogu. Ujistěte se, že je v místnosti, kde spíte, dostatečná tma.
 • Vyhněte se přehřáté místnosti. V ložnici by nemělo být více než 20 ° C.
 • Stravujte se zdravě s před spánkem se vyhněte alkoholu, energetickým nápojům, kofeinu i množství cukru.
 • Nezapomínejte na fyzickou aktivitu, díky které budete přiměřeně unavení.
 • Nastavte si spánkovou rutinu. Zvolte si čas, kdy budete vstávat a kdy půjdete spát a pravidelně je dodržujte.
 • Před spánkem se snažte utišit svou mysl, například čtením nebo vámi zvolenou formou relaxu. Snažte se nemyslet na to, co vás dokáže rozrušit, naštvat a vystresovat.
 • Připravte si příjemné prostředí, aby se vám v ložnici dobře usínalo a abyste do postele těšili.


Publikováno dne: 13.05.2020
Hodnocení článku:
(94%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...

Jak správně měřit tělesnou teplotu pod paží, v ústech či konečníku?Jak správně měřit tělesnou teplotu pod paží, v ústech či konečníku?

Tělesnou teplotu můžete měřit na různých částech těla, přičemž pro každé místo měření je horní hranice normální teploty mírně odlišná. Jak potom správně změřit teplotu? Dozvíte se v...