Zerex Pillow na lepší spánek – recenze, cena, zkušenosti

Nedaří se vám v noci usnout? Máte za sebou náročný a vyčerpávající den, ale i tak víte, že se budete v posteli převalovat ze strany na stranu a usnete až nad ránem? Nejste sami. Mnoho lidí má s nespavostí problém.

Recenze Zerex Pillow pro lepší spánek

Nespavost souvisí s mnoha faktory jako jsou věk, psychické rozpoložení, ale i světelné či tepelné podmínky v ložnici. Kromě úpravy životosprávy a podmínek pro kvalitní spánek lze v dnešní době sáhnout i po mnoha přípravcích a výživových doplňcích. Jednou z možností je Zerex Pillow.

Doplněk stravy Zerex Pillow si za nejlepší cenu objednáte ✅ z oficiálního eshopu zerex.cz!

Co je Zerex Pillow

Zerex Pillow je výživový doplněk na rostlinné bázi, který pomáhá dosáhnout kvalitnější spánek. Jsou lidé, kteří si večer jednoduše lehnou do postele a o pár minut jsou již v říši snů. Ne všichni však mají takové štěstí. Mnozí lidé, zejména s přibývajícím věkem nebo v období zvýšené psychické námahy, mají problém se spánkem. I když pociťují únavu, vědí, že pro ně nebude tak jednoduché usnout.

Tobolky Zerex Pillow řeší právě tento problém. Jsou určeny lidem, kteří chtějí svůj problém s nespavostí a dlouhým usínáním řešit rostlinnou formou namísto chemie. Doplněk stravy je totiž složen z komplexu pěti účinných bylin, které přispívají ke kvalitnímu spánku, pocitu odpočinutí ale i zlepšené psychické rovnováhy.

Účinky

 • Přispívá ke kvalitnějšímu a delšímu spánku,
 • pomáhá docílit rychlejší a snadnější usínání,
 • přináší správnou relaxaci a pocit odpočinutí,
 • podporuje probouzení s pocitem svěžesti,
 • po probuzení a během dne přináší více energie,
 • zlepšuje emoční komfort a rovnováhu,
 • pomáhá v období zvýšené psychické námahy a stresu.

Složení Zerex Pillow

 • Kozlík lékařský podporuje zdravý spánek, zmírňuje stres a psychické napětí, má zklidňující účinky na centrální nervovou soustavu, zmírňuje příznaky způsobené nervozitou a úzkostí jako jsou bušení srdce či třes rukou.
 • Mučenka pletní pomáhá dosáhnout kvalitní odpočinek, je známá jako přírodní antidepresivum, protože má zklidňující účinky, pomáhá při nervozitě a stresu, pomáhá při nespavosti a spánkových poruchách a dokáže tlumit i některé druhy bolesti.
 • Meduňka lékařská působí na psychiku, přináší emoční komfort, zmírňuje příznaky nervozity, bušení srdce a časté změny nálad, uklidňuje žaludek a trávení, pomáhá při potížích s usínáním.
 • Kontryhel tečkovaný navozuje pozitivní náladu a emoční rovnováhu, zlepšuje kvalitu spánku, působí na psychiku, má zklidňující účinky a celkově ovlivňuje psychickou pohodu člověka.
 • Chmel obyčejný pomáhá udržovat zdravou nervovou soustavu, působí uklidňujícím dojmem, je skvělým pomocníkem při nespavosti a problémech s usínáním, celkově působí pozitivně na psychiku a pomáhá při zvýšené nervové podrážděnosti.

Vedlejší účinky a dávkování

Výrobce výživového doplňku neuvádí žádné vedlejší účinky. Může to být tak díky přírodnímu složení přípravku, díky kterému je Zerex Pillow velmi dobře snášen. Buďte však opatrní, pokud jste v minulosti zaznamenali alergickou reakci na kteroukoli složku přípravku. Vždy je třeba dodržovat doporučené dávkování. Užívá se v množství 2 kapsle denně, které je třeba zapít dostatečným množstvím vody. Přípravek není vhodný pro děti a mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy.

Cena

Kapsle Zerex Pillow je možne zakoupit přímo na stránce značky nebo u distributorů a na stránkách internetových obchodů. Cena jednoho balení obsahujícího 60 kapslí je 449 Kč. Jedno balení je postačující na 1 měsíc užívání.

Zkušenosti

I přes malé množství recenzí (produkt není na trhu dostatečně dlouho) jejich výrobce pár uvádí. Změny, které uživatelé pozorovali byly zejména delší a kvalitnější spánek, celkové zlepšení psychické rovnováhy, pohody a snadnější usínání. Jeden uživatel uvedl, že i když se účinek neprojeví hned po prvním použití a přípravek neúčinkuje jako nějaká zázračná tabletka, při pravidelném užívání je rozdíl citelný, usíná se snadněji a ráno přichází pocit lepšího odpočinutí.

Recenze a zkušenosti s výživovým doplňkem Zerex Pillow

Závěrečné zhodnocení

Přípravek na podporu spánku Pillow je sice na trhu ještě poměrnou novinkou, ale přichází od ověřené značky Zerex a pomalu si získává pozitivní recenze. Přípravek je vhodný právě pro vás, pokud máte problém s usínáním, procházíte psychicky těžším obdobím, čeká vás více stresu, cestování, zkoušky či důležité životní změny. Všechno to se může odrazit na zhoršené kvalitě spánku a pocitu únavy. Zerex Pillow je skvělou volbou, pokud chcete namísto návykových tablet na spaní jít přírodní cestou. Kozlík, mučenka, meduňka, kontryhel a chmel jsou bylinné složky, které podpoří kvalitní spánek, rychlejší usínání, svěží probouzení i psychickou rovnováhu.

Nespavost

Nespavost, nazývaná také insomnie, je poruchou spánku, kterou může člověk trpět akutně – v určitém kratším období, nebo chronicky – dlouhou dobu. Nespavost znamená problém večer usnout, pozdní usínání, nekvalitní spánek, časté probouzení a vstávání s pocitem únavy. Pokud jde o akutní nespavost, ta je způsobena náročnějším obdobím v životě člověka, velkými změnami, stresem, cestováním a podobně. Tyto projevy se však časem samy ztratí a proto není nutná léčba.

Problémem je spíše chronická nespavost. Můžeme ji charakterizovat jako nespavost trvající alespoň měsíc s problémem usnout několikrát týdně. Pokud tělo pravidelně nedostává dostatek odpočinku, projeví se to nejen únavou. Chronická nespavost se odráží na výkonu, psychickém stavu, kognitivních schopnostech, paměti, koncentraci, ale přináší i další zdravotní problémy jako bolesti hlavy, zhoršenou imunitu či žaludeční problémy.

Nespavost je problém, který je potřené řešit v první řadě změnou životního stylu a podmínek:

 • Zbavte se světelného smogu. Ujistěte se, že je v místnosti, kde spíte, dostatečná tma.
 • Vyhněte se přehřáté místnosti. V ložnici by nemělo být více než 20 ° C.
 • Stravujte se zdravě s před spánkem se vyhněte alkoholu, energetickým nápojům, kofeinu i množství cukru.
 • Nezapomínejte na fyzickou aktivitu, díky které budete přiměřeně unavení.
 • Nastavte si spánkovou rutinu. Zvolte si čas, kdy budete vstávat a kdy půjdete spát a pravidelně je dodržujte.
 • Před spánkem se snažte utišit svou mysl, například čtením nebo vámi zvolenou formou relaxu. Snažte se nemyslet na to, co vás dokáže rozrušit, naštvat a vystresovat.
 • Připravte si příjemné prostředí, aby se vám v ložnici dobře usínalo a abyste do postele těšili.


Publikováno dne: 13.05.2020
Hodnocení článku:
(94%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

GlobiFer Forte recenze, cena, zkušenosti. Má negativní účinky?GlobiFer Forte recenze, cena, zkušenosti. Má negativní účinky?

Pociťujete únavu a trpíte častým bušením srdce? Doplňte si železo prostřednictvím GlobiFer Forte - výživovým doplňkem, který se stará o správnou hladinu železa.

Calgel – recenze, zkušenosti. Který gel pro prořezávání zoubků je nejlepšíCalgel – recenze, zkušenosti. Který gel pro prořezávání zoubků je nejlepší

Prořezávání prvních zoubků je fáze, kterou si musí projít každé miminko. A některé mrňousky dokáže pořádně potrápit. Jedním způsobem, jak tuto fázi dítěti usnadnit, je použitím zubního...

Magnerot také v těhotenství – recenze, zkušenosti, dávkování. Nejlepší před spanímMagnerot také v těhotenství – recenze, zkušenosti, dávkování. Nejlepší před spaním

V případě, že vás trápí časté svalové křeče, bolesti svalů, migréna či zvýšený krevní tlak, můžete mít nedostatek hořčíku. Doplnit vám jej pomůže například. doplněk stravy Magnerot....