Onycosolve spray – recenze, cena a vaše zkušenosti

I na farmaceutickém trhu se občas vyskytnou produkty, které sice něco slibují, ale ve skutečnosti se jejich účinek nedostaví. Přesně podobným přípravkem je i Onycosolve spray, který slibuje, že pacienta do sedmi dnů zbaví plísní na nohách a nehtech.

Onycosolve spray - recenze podezřelého produktu

Tento přípravek se dostal do pozornosti množství zákazníků především díky internetové reklamě. Už na začátku však upozorňujeme, že Onycosolve spray je podvodným přípravkem, který neprokazuje reálné účinky a samotného pacienta výrobce zavádí.

Mykóza nehtů

Na co se vlastně Onycosolve spray zaměřuje? Výrobce uvádí, že pomáhá při léčbě plísní na nohách a nehtech. Pro vysvětlení je dobré vědět, co to plíseň nehtů, resp. chodidel vlastně je. Plíseň tohoto typu se odborně nazývá mykóza. Postihuje především chodidla a nehty na nohou. Nejčastěji se projevuje u pacienta svěděním, zarudnutím, pálením nebo olupováním kůže a v případě nehtů zaznamenáte i nažloutlé skvrny, což značí právě přítomnost plísně.

Plíseň nohou a nehtů - mykóza

Mykóza vzniká především nedostatečnou hygienou chodidel. Její vzniku napomáhá vlhké prostředí, pocení se a neodvetrávaná obuv. Plíseň si však můžete přinést například i z koupališť, plovárně či veřejných sprch. Rovněž je nebezpečí, pokud si zkoušíte v obchodě boty (pantofle, botasky, pozn. red.) bez ponožek. Pokud si někdo s tímto onemocněním zkoušel obuv před vámi, vzniká zde velké riziko vzniku plísní. A právě přípravek Onycosolve spray má pomoci v případě, že vás mykóza chodidel trápí. Navíc ulevit by se vám mělo už do sedmi dnů. Nevěřte tomu! Každý, kdo už si takovýmto onemocněním prošel, ví, že léčba je mnohem složitější a zbavit se plísní není vůbec tak jednoduché.

Co je Onycosolve spray zač?

Sprej proti plísním, který obsahuje podle výrobce čtyři účinné látky. Výrobce uvádí, že při pravidelném a správném používání by mělo přijít k okamžité úlevě. Sprej slibuje, že zmírní svědění, pálení a rovněž, že napomáhá k léčbě mykózy chodidel a nehtů. Stejně tak napomáhá k regeneraci kožních buněk.

Výrobce přípravku vám samozřejmě negarantuje žádnou záruku. Účinné látky, které Onycoslove spray údajně obsahuje by teoreticky měly při léčbě plísní pomáhat. Výrobce na své stránce zveřejnil i výsledky léčby v podobě fotografií u některých pacientů. Jde však o zavádějící fotografie.

Účinné látky Onycoslove spray

Onycosolve spray obsahuje zmíněné čtyři účinné látky. Dubová kůra, andělika lékařská, šalvěj lékařská a olej z čajovníku. Sprej tak garantuje čistě přírodní složení a extrakty z těchto bylin a léčivých rostlin.

Dubová kůra je známá především při léčbě hemoroidů a také má příznivý účinek na pokožku. Napomáhá regeneraci kožních buněk a má také protizánětlivé účinky. Známé jsou i účinky šalvěje, která je populární léčivou bylinou. Tlumí bolest, napomáhá při trávení a také příznivě působí na proces cirkulace krve v těle. Známé jsou především šalvějové čaje.

Dubová kůra k léčbě mykózy nehtů v Onycosolve spray

Jinou látkou, kterou Onycosolve spray obsahuje, je Andělika lékařská, jejíž účinky jsou ve světě bylinek velmi známé. Podporuje trávení, ulevuje při nadýmání a rovněž podporuje i chuť k jídlu. Má močopudné účinky, zklidňuje a příznivě působí na psychiku člověka, protože stimuluje nervovou soustavu. Mezi účinné látky patří i olej z čajovníku, který je známý silnými protizánětlivými účinky, zvyšuje imunitu a brání šíření infekčních onemocnění. Zklidňuje a působí jako analgetikum a regeneruje poškozené buňky a tkáně.

Problémem však je, že není známo, v jaké míře jsou tyto látky v přípravku zastoupeny. Přestože výrobce uvádí stoprocentní přírodní složení, něco není tak, jak má být.

Zavádějící informace výrobce

Jak se k Onycosolve spray můžete dostat? Množství zákazníků natrefili na tento výrobek díky internetové reklamě, na níž se zobrazují shnilé nehty. Po kliknutí na tuto reklamu budete přesměrováni na web, který se nazývá Institut zdravotních služeb. NEDOPORUČUJEME STRÁNKU návštěvy. Už samotný název je podvodný a jde jen o způsob, jak zaujmout. Žádný institut s takovým názvem totiž neexistuje.

Reklama s názvem "Nehtová plíseň se dá léčit", lidí s tímto onemocněním určitě zaujme. Vězte však, že v případě této stránky a samotného Onycosolve spray naleznete i další podvodné informace. Například falešné fotografie "úspěšně" léčených pacientů a snímky typu PŘEDTÍM / POTOM, které jsou podvrhem.

Zavádějící a v skutku znepokojující já i falšování identity. Za kvalitu výrobku odpovídají na stránce lékaři s dlouholetou praxí, kteří však ve skutečnosti neexistují. Falešné jsou i neexistující reference a komentáře údajných uživatelů tohoto zázračného medicínského produktu.

Jak Onycosolve spray používat

Výrobce v návodu doporučuje používá ošetřovat postižené místo 2-3x denně. Předtím si musíte pochopitelně umýt chodidla a otřít do sucha. Toto by mělo stačit na to, abyste plísní a infekční mykózy zbavili už za sedm dní.

Mykóza nehtů a její léčba Onycosolve sprejem

Pamatujte však na to, že neexistuje žádná záruka výsledků a případné výsledky se mohou u každého pacienta lišit. Informace, které naleznete na webové stránce výrobce slouží spíše jako propagační materiál. Za to, jak bude přípravek ve vašem případě účinkovat nenese výrobce žádnou zodpovědnost.

Jaká je cena?

Kolik stojí Onycosolve spray? Možná byste čekali, že kromě zázračných vlastností a rychlého účinku budou klasickým přípravkem proti plísním na nohy konkurovat i cenou. To se však mýlíte. Jeden kus Onycosolve spray vás bude stát 49 eur. 

Update (08/2019): oficiální web, přes který si ještě nedávno bylo možné objednat sprej i v rámci ČR aktuálně uvádí, že sprej není k dispozici v ČR. Stejně zmizely i podezřelé fotky a tvrzení lékařů.

Onycosolve ne!

A jaké jsou hlavní důvody, proč si Onycosolve spray neobjednávat? Pojďme si to shrnout:

  • nepravdivé, zavádějící a nedostatečné informace o složení přípravku,
  • podvodní webstránka a vydávání se za neexistující instituci,
  • falešné reference, nefunkční onycosolve fórum,
  • falešná identita lékařů, kteří ručí za kvalitu přípravku,
  • žádná garance účinků,
  • neprokázané účinky onycoslove spray,
  • může způsobit zdravotní problémy,
  • vysoká cena.

Nemá smysl, abyste vyhazovali peníze za nelegální přípravek, jehož výroba i účinky jsou založeny na lži a podvodech. Za přípravkem stojí firma, ke které původu nedopátráte. Raději investujte do ověřených přípravků, které vás plísní na nohách reálné zbaví.

Alternativní produkty

Bojovat s plísněmi nohou, a tedy mykózou je určitě možné. Onycosolve spray však určitě vynechejte. Místo něj raději sáhněte po ověřených produktech, které lidé používají. Určitě byste měli vybírat i na základě referencí jednotlivých zákazníků. Ty vám dokáží napovědět, nakolik je medicínsky přípravek účinným.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 16.12.2019
Hodnocení článku:
(85.6%)

Autor článku

Denis Ruščák

Věčný student! Vždyť přece o tom život je. Permanentní nabývání nových poznatků, informací a zkoušení všeho co je nového. Každý okamžik běžného...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...