Simply You Ocutein Brillant Lutein – recenze a zkušenosti

Své oči často namáháme a přetěžujeme dlouhodobou prací u počítače, častým používáním smartphonů a čtením při nedostatečném světle. Našemu zraku však dává zabrat i nesprávná životospráva, konzumace alkoholu a kouření.

Recenze Simply You OCUTEIN Brillant Lutein 25 mg DaVinci

Toto vše má vliv na kvalitu zraku a ostrost vidění. Namáhaným očím můžeme pomoci doplněním vhodných vitamínů, minerálů a látek ve stravě, ale i v rámci výživových doplňků. Takovým doplňkem je i Simply You Ocutein Brilliant Lutein.

Co je Simply You Ocutein Brilliant Lutein

Ocutein je přírodní výživový doplněk určený pro výživu a péči o oči, který zlepšuje kvalitu a ostrost zraku. Je složen z látek, které se nacházejí v naší stravě, ale běžně jich nepřijímáme dostatek. Na naše oči působí škodlivé UV a ionizační záření, proto potřebují ochranu před oxidačním poškozením. Ocutein tuto ochranu poskytuje kvůli složení s antioxidanty a dalšími látkami.

Díky svému složení má Ocutein Brilliant Lutein dvojí účinek. Karotenoidy posilují obranný systém oka a chrání buněčnou strukturu. Antioxidanty zase chrání před volnými radikály a pomáhají snížit poškození membrány v čočce.

Složení

  • Lutein: Antioxidant patřící do skupiny karotenoidů je důležitou ochranou pro naše oči. Má schopnost snížit riziko šedého zákalu až o třetinu. Poskytuje očím výživu a zlepšuje kvalitu zraku.
  • Vitamin A: Účinný antioxidant podporuje zdraví očí a oční rohovky. Má vliv na pigment rodopsín, díky kterému dokážeme vidět za šera. Je účinný proti rakovinotvorným látkám.
  • Kyselina listová: Pomáhá při buněčném dělení, je důležitá pro mentální vitalitu. Podporuje trávení i srdce.
  • Zinek: Minerál, který chrání oči před oxidačním stresem. Zklidňuje nervový systém a podporuje nejen zrak, ale i čich a chuť. Chrání před předčasným stárnutím.
  • Měď: Patří k nejsilnějším antioxidantům, zvyšuje odolnost před infekcemi, podporuje správné fungování nervů.
  • Selen: Antioxidant, který ochraňuje před volnými radikály, ochraňuje buňky, neutralizuje těžké kovy. Příznivě působí při zánětlivých onemocněních a zamezuje procesům stárnutí.
  • Fosfatidylcholin: Důležitý stavební blok buněčných membrán. Vyživuje nervová vlákna a zvyšuje biologickou dostupnost a vstřebávání luteinu.

Dávkování a cena

Doporučené dávkování je 1 tobolka denně. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Cena Simply You Ocutein Brilliant Lutein v balení se 120 kapslemi se pohybuje od 600 do 900 Kč. Kromě toho jsou k dispozici i balení po 60, resp. 30 tobolek. Přípravky je možné dostat v kamenných a internetových lékárnách.

Další variace produktu

Zkušenosti s užíváním Ocutein Brilliant Lutein

S tímto produktem má zkušenosti mnoho uživatelů. Několik lidí ho užívá na doporučení očního lékaře kvůli vysokému množství luteinu. Přípravek používají lidé, kteří často pracují u počítače, řidiči i lidé s různými očními onemocněními, šedým zákalem, glaukomem, lidé před a po operaci očí, lidé s makulární degenerací a zhoršeným zrakem.

Uživatelé poukazují na zlepšení zraku, ostřejší vidění, zlepšení pocitu suchých a bolavých očí. Jedna uživatelka si pochvalovala, že ji lék pomohl při regeneraci po častých zánětech očí. Ačkoliv nástup účinku se různí, mnozí uživatelé pocítili zlepšení již v krátkém čase. Lidé, kteří zrak často namáhají u počítače, pocítili, že únava očí se nedostává tak často a rychle a že už nepociťují suché a svědivé oči.

Uživatelka, která měla problém se žlutou skvrnou v oku udala zlepšení po měsíci a půl a uvedla, že vidí lépe do dálky. Uživatelé si pochvalovali i velikost a tvar tobolek, které se snadno polykají. Zatímco někteří si cenu vzhledem k velikosti balení a složení pochvalovali, jiným se přípravek zdál příliš drahý. Jedna uživatelka však podotkla, že cena v internetových lékárnách může být levnější než v kamenných lékárnách.

Recenze a zkušenosti s užíváním Ocutein Brillant Lutein 25 mg na Heurece

Závěrečné zhodnocení

Ocutein je jedním z najkvalitneších produktů poskytujících oční výživu na trhu. Uživatelé oceňují jeho množství luteinu a mnozí uvádějí pozitivní účinky a zlepšení zraku. Ocutein obsahuje účinnou směs karotenoidů a antioxidantů, kterých se nám ze stravy nedostává dostatek, a tím zaručuje ochranu a vyživení pro oči.

3 kvalitní alternativyPublikováno dne: 25.04.2020
Hodnocení článku:
(88.6%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...

Jak správně měřit tělesnou teplotu pod paží, v ústech či konečníku?Jak správně měřit tělesnou teplotu pod paží, v ústech či konečníku?

Tělesnou teplotu můžete měřit na různých částech těla, přičemž pro každé místo měření je horní hranice normální teploty mírně odlišná. Jak potom správně změřit teplotu? Dozvíte se v...