Simply You Ocutein Brillant Lutein – recenze a zkušenosti

Své oči často namáháme a přetěžujeme dlouhodobou prací u počítače, častým používáním smartphonů a čtením při nedostatečném světle. Našemu zraku však dává zabrat i nesprávná životospráva, konzumace alkoholu a kouření.

Recenze Simply You OCUTEIN Brillant Lutein 25 mg DaVinci

Toto vše má vliv na kvalitu zraku a ostrost vidění. Namáhaným očím můžeme pomoci doplněním vhodných vitamínů, minerálů a látek ve stravě, ale i v rámci výživových doplňků. Takovým doplňkem je i Simply You Ocutein Brilliant Lutein.

Co je Simply You Ocutein Brilliant Lutein

Ocutein je přírodní výživový doplněk určený pro výživu a péči o oči, který zlepšuje kvalitu a ostrost zraku. Je složen z látek, které se nacházejí v naší stravě, ale běžně jich nepřijímáme dostatek. Na naše oči působí škodlivé UV a ionizační záření, proto potřebují ochranu před oxidačním poškozením. Ocutein tuto ochranu poskytuje kvůli složení s antioxidanty a dalšími látkami.

Díky svému složení má Ocutein Brilliant Lutein dvojí účinek. Karotenoidy posilují obranný systém oka a chrání buněčnou strukturu. Antioxidanty zase chrání před volnými radikály a pomáhají snížit poškození membrány v čočce.

Složení

  • Lutein: Antioxidant patřící do skupiny karotenoidů je důležitou ochranou pro naše oči. Má schopnost snížit riziko šedého zákalu až o třetinu. Poskytuje očím výživu a zlepšuje kvalitu zraku.
  • Vitamin A: Účinný antioxidant podporuje zdraví očí a oční rohovky. Má vliv na pigment rodopsín, díky kterému dokážeme vidět za šera. Je účinný proti rakovinotvorným látkám.
  • Kyselina listová: Pomáhá při buněčném dělení, je důležitá pro mentální vitalitu. Podporuje trávení i srdce.
  • Zinek: Minerál, který chrání oči před oxidačním stresem. Zklidňuje nervový systém a podporuje nejen zrak, ale i čich a chuť. Chrání před předčasným stárnutím.
  • Měď: Patří k nejsilnějším antioxidantům, zvyšuje odolnost před infekcemi, podporuje správné fungování nervů.
  • Selen: Antioxidant, který ochraňuje před volnými radikály, ochraňuje buňky, neutralizuje těžké kovy. Příznivě působí při zánětlivých onemocněních a zamezuje procesům stárnutí.
  • Fosfatidylcholin: Důležitý stavební blok buněčných membrán. Vyživuje nervová vlákna a zvyšuje biologickou dostupnost a vstřebávání luteinu.

Dávkování a cena

Doporučené dávkování je 1 tobolka denně. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let. Cena Simply You Ocutein Brilliant Lutein v balení se 120 kapslemi se pohybuje od 600 do 900 Kč. Kromě toho jsou k dispozici i balení po 60, resp. 30 tobolek. Přípravky je možné dostat v kamenných a internetových lékárnách.

Další variace produktu

Zkušenosti s užíváním Ocutein Brilliant Lutein

S tímto produktem má zkušenosti mnoho uživatelů. Několik lidí ho užívá na doporučení očního lékaře kvůli vysokému množství luteinu. Přípravek používají lidé, kteří často pracují u počítače, řidiči i lidé s různými očními onemocněními, šedým zákalem, glaukomem, lidé před a po operaci očí, lidé s makulární degenerací a zhoršeným zrakem.

Uživatelé poukazují na zlepšení zraku, ostřejší vidění, zlepšení pocitu suchých a bolavých očí. Jedna uživatelka si pochvalovala, že ji lék pomohl při regeneraci po častých zánětech očí. Ačkoliv nástup účinku se různí, mnozí uživatelé pocítili zlepšení již v krátkém čase. Lidé, kteří zrak často namáhají u počítače, pocítili, že únava očí se nedostává tak často a rychle a že už nepociťují suché a svědivé oči.

Uživatelka, která měla problém se žlutou skvrnou v oku udala zlepšení po měsíci a půl a uvedla, že vidí lépe do dálky. Uživatelé si pochvalovali i velikost a tvar tobolek, které se snadno polykají. Zatímco někteří si cenu vzhledem k velikosti balení a složení pochvalovali, jiným se přípravek zdál příliš drahý. Jedna uživatelka však podotkla, že cena v internetových lékárnách může být levnější než v kamenných lékárnách.

Recenze a zkušenosti s užíváním Ocutein Brillant Lutein 25 mg na Heurece

Závěrečné zhodnocení

Ocutein je jedním z najkvalitneších produktů poskytujících oční výživu na trhu. Uživatelé oceňují jeho množství luteinu a mnozí uvádějí pozitivní účinky a zlepšení zraku. Ocutein obsahuje účinnou směs karotenoidů a antioxidantů, kterých se nám ze stravy nedostává dostatek, a tím zaručuje ochranu a vyživení pro oči.

3 kvalitní alternativyPublikováno dne: 25.04.2020
Hodnocení článku:
(88.4%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...