Maca Fresh (Men a Women) recenze. Jaké jsou skutečné účinky a zkušenosti

Otázku plodnosti řeší muži i ženy. Obě pohlaví při problémech s plodností raději sahají po vitamínech, doplňcích stravy a alternativách na přírodních bázích, které neubližují tělu jako chemické léky.

Maca Fresh Men recenze

Pro zvýšení úspěšnosti početí jakož i zvýšení sexuality či hormonální rovnováhu používají páry Maca Fresh.

Maca Fresh je lepší než Maca

Obyčejná Maca je často připravována i z ostatních částí rostliny, které se semelou a následně proběhne vyčištění od hlušiny a škrobu. Maca Fresh je čistý extrakt, tedy čistá šťáva této téměř zázračné plodiny. Znamená to, že její účinky jsou v porovnání s obyčejnou Macou 10-krát vyšší. Z kořene se vylisuje šťáva, která se kvůli zachování živin zmrazí. Tak se živiny nepoškodí a zůstane jen to nejlepší.

Maca Fresh pro muže a pro ženy

Pro obě pohlaví

Množství doplňků výživy pro zdravý sexuální život, nabízí pouze jednu variaci, a to pro muže. Maca Fresh však naplní potřeby nejen muže, ale i žen. Proto výrobci při tomto přírodním afrodiziakem mysleli na obě pohlaví a vyvinuli následující variace:

Maca Fresh Women

Jedinečný produkt speciálně navržen pro ženy, které mají problémy spojené nejen se sexualitou. Zmírňuje náladovost, deprese, podporuje celkové psychické zdraví. Tělu dodává životní energii, zlepšuje sexualitu a intimní zdraví. Vhodné i při vyrovnávání se s hormonálními změnami při menopauze, zmírňování svalových křečí při menstruaci a při problémech s početím.

Maca Fresh Women

Maca Fresh Men

Přírodní složení vyvinuté pro muže. Podporuje zdravý sexuální život muže, zvyšuje kvalitu a rychlost spermií, zvyšuje plodnost, léčí problémy s prostatou, zlepšuje erekci, dodává tělu energii, podporuje imunitu a stimuluje růst svalové hmoty.

Maca Fresh Energy

Maca Fresh Energy je varianta, která je určená pro ženy i muže, kteří chtějí zlepšit své kvality nejen v posteli. Je určen pro lidi, kterým se nedaří zhubnout a rádi by zredukovali svoji hmotnost. Zvyšuje plodnost, takže je vhodný pro páry, které se snaží otěhotnět. Díky přidanému kofeinu zvyšuje energii a zlepšuje soustředění.

Maca Fresh Energy

Obsahuje to nejlepší z přírody

 • Maca peruánská (Lepidium meyenii) – je kořenová zelenina, která pochází z And a je jedna z rostlin, která roste v nadmořských výškách až 3 500 m.n.m. Už od dávných dob se prášek z jejího kořene používal v gastronomii jako náhrada mouky a jako léčivo pro zvýšení plodnosti, přísun energie a celkově k léčbě pohlavních orgánů a sexuálního zdraví. Díky svému mnoholiečebnému využití se pokládá i za superpotravinu.
 • Vojtěška (Medicago sativa) – bylina, která se na první pohled jeví jako plevel, ale opak je pravdou. Má neuvěřitelně pozitivní účinky na zdraví organismu. Podporuje imunitu, má protirakovinotvorné účinky, pročišťuje močové cesty, urychluje metabolismus, zmírňuje křeče, plynatost a bolesti v břišní a pánevní části.
 • Divoký jam (Dioscorea villosa) – je druh hlíznaté révy, který původně pochází ze Severní Ameriky. Díky všestranným účinkům na zdraví získal přívlastek zázrak přírody. Od dávných dob až dodnes se používá na lepší zvládání menopauzy a celkové snadněji vyrovnávání se organismu s klimakteriem. Prostřednictvím alkaloidů, které obsahuje, uvolňuje svaly v břišní a v pánevní oblasti nejen během menstruace a endometrióze, ale zmírňuje i trávicí problémy a používá se i při léčbě Crohnovy choroby.
 • Guarana (Paullinia cupana) – brazilské ovoce červené barvy s černými semeny. Její léčivé účinky se projevují v různých oblastech. Působí jako antioxidant, zlepšuje paměť, myšlení a soustředění. Často se využívá k přípravě energetických nápojů, protože tělu dodává sílu a energii. Je bohatým zdrojem látek, které přispívají k urychlení metabolizmu a redukci hmotnosti.
 • Kofein – všeobecně známý přírodní stimulant mozku a nervové soustavy, který blokuje účinky neurotransmiteru adenosinu (uvolňuje mozek a vyvolává únavu), a tím pádem zabraňuje únavě a zlepšuje pozornost. Podle nejnovějších výzkumů se přišlo na to, že zlepšuje náladu a snižuje deprese. Tím, že nastartuje organismu, zvýší energii a výkonnost, vzbudí nejen tělo, ale i trávení, čímž urychluje hubnutí. Podporuje dlouhověkost, chrání játra, podporuje zdraví ve střevech.
 • L-Arginin – aminokyselina, která se používá v kulturistice a v odvětví sportu vůbec, protože stimuluje růstový hormon, zajišťuje roztahování cév a zvyšuje průtok krve i v oblasti penisu. Používá se hlavně u mužů na zlepšení sexuálního zdraví a při léčbách erektilní dysfunkce.
 • Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) – obsahuje ho téměř každý produkt z alternativní medicíny, který pomáhá při léčení erektilní dysfunkce. Používá se na zvýšení mužnosti a celkovou vitalitu organismu. Zvyšuje libido a testosteron, buduje svalovou hmotu, pozitivně ovlivňuje celkovou sexuální pohodu.

Pro snadnou orientaci nabízíme tabulku s množstvím účinných látek v denní dávce (3 tobolky) v jednotlivých variantách Maca Fresh:

  Maca Fresh Energy  Maca Fresh Men  Maca Fresh Women
Maca fresh 750 mg 750 mg
900 mg
Guarana 300 mg    
Kofein 200 mg    
Vojtěška     300 mg
Divoký jam     90 mg
L-Arginin   450 mg  
Tribulus Terrestris   150 mg  

Účinky Maca Fresh

Ptáte se, proč muži a ženy užívají Macu Fresh? Mezi hlavní důvody patří:

MUŽI ŽENY
přísun energie přísun energie
stimulace libida a léčba erektilní dysfunkce stimulace libida
zlepšení plodnosti zlepšení plodnosti
zdravé a rychleji rostoucí vlasy, svěží a mladistvá pleť zdravé a rychleji rostoucí vlasy, svěží a mladistvá pleť
antidepresivní účinky antidepresivní účinky
léčba prostaty harmonizace hormonů
správné fungování štítné žlázy správné fungování štítné žlázy
zdravé zuby a silné kosti prevence osteoporózy
lepší koncentrace a zdravá mysl lepší koncentrace a zdravá mysl

Další účinky Maca Fresh:

 • bojuje proti únavě, dodává tělu energii a vitalitu,
 • je prevencí vzniku osteoporózy,
 • posiluje kosti a zuby,
 • zlepšuje krevní tlak,
 • zkracuje délku hojení ran,
 • posiluje paměť a zajišťuje rychlejší učení se,
 • navozuje duševní pohodu a odbourává stres,
 • zvyšuje úspěšnost početí.

Vedlejší účinky

Lidé, kteří užívali Maca Fresh, tvrdí, že se u nich neprojevily žádné vážné vedlejší účinky. Přirozeně se však vlivem kofeinu, který se nachází v Maca Fresh Energy, může objevit zrychlený tlukot srdce, roztržitost, problémy se spánkem, akné a žaludeční problémy.

Maca Fresh Men tobolky recenze a zkušenosti

Nejsilnější tabletky maca i na erekci a plodnost

Upozornění

Pokud jste se rozhodli zkvalitnit si život tímto výživovým doplňkem, před užíváním si přečtěte příbalový leták. Platí však obecné upozornění, mezi které patří nepřekračovat maximální denní dávky (3 tobolky), neužívejte po datu uvedeném na obalu. Je to jen doplněk výživy, proto kombinujte s pestrou a vyváženou stravou. Jelikož není vhodný pro děti, skladujte mimo jejich dosah na suchém a tmavém místě.

Vyhýbat Mace Fresh by měli lidé, kteří trpí rakovinou související s hormony, kteří mají problémy se štítnou žlázou, a pochopitelně ti, kteří jsou alergičtí na některou ze složek obsažených v produktu.

Dávkování a užívání

Užívání a dávkování Maca Fresh závisí na jednotlivých variantách. U všech je však třeba užít tobolky v celosti a s vodou.

 • Maca Fresh Energy – 1x denně 1-3 kapsle
 • Maca Fresh Men – 1x denně 3 kapsle
 • Maca Fresh Women – 1x denně 3 kapsle

Kolik stojí Maca Fresh?

Orientační cena při všech třech variacích je 599 Kč a každý balíček obsahuje 90 tobolek.

K celkové ceně je třeba připočítat ještě služby pošty. Pokud se rozhodnete pro Českú poštu, zaplatíte od 64 Kč výše . Při převzetí na odběrném místě vás to vyjde jen 45 Kč. Zaplatit můžete různými způsoby, ale při dobírce se k částce připočte ještě 30 Kč. Při objednávce nad 1 500 Kč máte poštovné ZDARMA.

Jaké zkušenosti máte s Maca Fresh vy?

Na internetu není mnoho recenzí o tomto výživovém doplňku, těžko tedy určit, zda jsou s ním zákazníci spokojeni nebo ne. Z toho mála, co jsme našli, většinou šlo o pozitivní ohlasy v oblasti vitality a zvýšení energie. Avšak co se týká zlepšení erekce, jen mizivé procento mužů pocítilo pozitivní změny. Některé páry, které vyzkoušeli Maca Fresh, otěhotněly po pár měsících užívání.

Maca Fresh Men recenze

Závěrečné zhodnocení

Účinky přípravků Maca Fresh jsou obecně známé a ve velmi mnoha případech pomohli párům s problémem početí, otěhotnění, jakož i zvýšení fyzické aktivity či sexuálního nabuzení. Doposud však výzkumy neprokázaly jejich jednoznačné účinky na plodnost.

Výhodou produktu je, že se vyrábí v mnoha provedeních, pro muže i pro ženy. Tak lze u obou pohlaví současně posílit sexualitu, plodnost a celkové zdraví. Baliček Maca Fresh Women a Men může být i vhodným dárkem na Vánoce či na výročí.

Maca Fresh Men

Otázky a odpovědi související s Maca Fresh

 • Mohu užívat Maca Fresh Woman v těhotenství?
 • Někteří lékaři obecně Macu v těhotenství nedoporučují a jiní ano. Vše závisí od počátečního stavu a od průběhu vašeho těhotenství, proto se o užívání Maca Fresh v těhotenství raději poraďte se svým gynekologem. Je však naprosto bezpečné, pokud Macu užíváte před těhotenstvím, protože může zvýšit procento početí.
 • Mohu užívat Maca Fresh, pokud mám cysty na vaječnících?
 • Neexistuje jednoznačná odpověď na tuto otázku. U některých žen, které užívaly Maca Fresh, se zabránilo většímu růstu cysty, avšak nejsou vědecky prokazatelné výsledky v této oblasti. Proto se v tomto případě o užívání Maca Fresh raději poraďte se svým gynekologem.
 • Kde se dá koupit?
 • Maca Fresh je čistě přírodní produkt, bez chemikálií, proto je ho možné dostat bez lékařského předpisu prostřednictvím internetu. Některé výživové doplňky mají na prodej i gynekologové či urologové ve svých ambulancích. Zkuste se tedy zeptat.

Mohlo by vás zajímat

Další variace Maca Fresh

Doplněk výživy Maca Fresh se vyrábí nejen v zmíněných 3 provedeních, ale i jako prášek Maca Fresh, který má výhodu v tom, že díky rychlému rozpuštění, se i rychleji vstřebá do těla. Užívá se 1x denně tak, že rozmícháte 1 čajovou lžičku v 3 dcl tekutiny (voda, mléko, džus).Publikováno dne: 14.11.2019
Hodnocení článku:
(90.2%)

Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Roušky na obličej proti koronaviru. Jsou opravdu účinné?Roušky na obličej proti koronaviru. Jsou opravdu účinné?

Mnozí považují roušky za účinnou ochrannou pomůcku před koronavirem. Podívali jsme se na to, do jaké míry jsou roušky a respirátory účinné a jak je možné se před koronavirem účinně...

Koronavirus: Jsou balíčky z Aliexpressu a Číny nebezpečné?Koronavirus: Jsou balíčky z Aliexpressu a Číny nebezpečné?

Čína hlásí stovky mrtvých a tisíce nakažených. Počet obětí i nakažených bude pravděpodobně stoupat. Je důvod k panice? V našem informačním článku vám o něm prezdradíme vše podstatné.

Kruhy pod očima a jejich příčiny. K odstranění krém i domácí receptyKruhy pod očima a jejich příčiny. K odstranění krém i domácí recepty

Trápí vás kruhy pod očima? Tento stav často indikuje to, že jste si zřejmě nedopřáli dostatek spánku. Skutečnost je však taková, že ho může způsobit i celá řada dalších faktorů. Jaké...