Hemostop – přípravky ve formě tobolek a gel na pomoc s hemeroidy

Hemoroidy dokáží pořádně znepříjemnit život mužům i ženám. S nepříjemnými projevy v oblasti tlustého střeva a konečníku se stále více setkávají i mladí lidé, kteří mají sedavé zaměstnání. Tzv. zlatou žílu však můžete dostat i v důsledku špatné životosprávy (s tím spojenými častými zácpami či průjmy) nebo je dědičnou záležitostí. Hemoroidy se nevyhýbají ani ženám po porodu, jsou často důsledkem tlačení.

Přípravky Hemostop

Nepříjemné projevy v oblasti tlustého střeva a konečníku vám pomůže řešit Hemostop – ať už v podobě kapslí nebo gelu.

Hemostop a jeho varianty

Hemoroidy – jak se projevují?

Hemoroidy jsou oteklé žíly v oblasti konečníku a mohou být vnitřní nebo vnější, oba druhy vznikají při zvýšeném tlaku na žíly v konečníku. Vnitřní hemoroidy se projevují uvnitř konečníku a jsou pokryty slizničním tkanivem. Nejsou citlivé na dotek, bolest ani napnutí, většinou jsou, alespoň v nižších stádiích, nebolestivé. Bolest se objevuje až v pokročilých stadiích. Vnější zas vznikají v okolí análního otvoru, vypadají jako namodralé uzly pod kůží. Jsou důsledkem nadměrné zátěže při vyprazdňování, při kterém se krev v žilách hromadí a rozšiřuje je, přičemž žíly tlačí na okolní tkáně. Tento typ hemoroidů je sice méně častý, ale zato bolestivější.

Hemoroidy doprovází pálení, svědění, nepříjemné pocity v oblasti konečníku a problémy se sezením. V pozdějších stádiích prorůstají tyto problémy do krvácení a krve ve stolici, otoku a zánětu či silné bolesti při stolici.

Muž s hemeroidy

Pokud máte pocit, že hemoroidy jsou i váš problém, měli byste si všímat vícero příznaků – nepříjemné svědění, bolest a podráždění v konečníku, bolestivé pohyby střev a následně krvácení. Nejde o život ohrožující stav, ale hemoroidy jsou nepříjemnou záležitostí. Naštěstí se často dají jejich příznaky zmírnit či zcela potlačit prostřednictvím léčby.

Gel a tobolky Hemostop jsou dostupné ✅ v online lékárně Lekarna.cz.

Hemostop – gel a tobolky

Doplněk stravy ve formě kapslí nebo gelu pro venkovní použití je nápomocný při problémech s hemeroidy.

Gel obsahuje 12 rostlinných extraktů. Nachází se v něm extrakt z kůry dubu lesního, z natě třezalky tečkované, světlíku lékařského, řebříčku a přesličky rolní, extrakt z květu měsíčku lékařského, fialky voňavé, slézu lesního, bezinky, extrakt z listu jitrocele kopinatého a aloe vera a extrakt z kadidlovníku pilovitého.

Kromě toho obsahuje přísady vodu, butyrospermum parkii, caprylyl glycol (Phenoxyethanol), hexylene glycol, propylenglycoli, carbomer, polysorbát 20, sodium hydroxide a parfémovou složku.

Hlavními složkami výživového doplňku Hemostop Synbio jsou hesperidin, rutin a Triple komplex (bioflavonoidy, synbiotická složka, antioxidanty). Obsahuje inulin, citrusový pektin, suchý extrakt z červených plodů citrusu, vitamin C (kyselina askorbová), flavonoid hesperidin (extrahovaný z plodů Citrus aurantium), flavonoid rutin, suchý extrakt z červených listů vinné révy, sójový lecitin, kyselinu pantotenovou, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium longum, okyselující prostředek stearan hořečnatý, oxid křemičitý a oxid titaničitý.

Hemostop Synbio

Přípravek Hemostop Probio Max, jehož hlavními složkami jsou diosmin/hesperidin, dobromysl (oregano), probiotika a prebiotika, přispívá k vyšší pevnosti a pružnosti cévních stěn a dobře ovlivňuje i na střevní mikroflóru.

Pomoc zvenčí i zevnitř

Gel zklidňuje a regeneruje sliznici konečníku, má příjemný chladivý účinek, zabraňuje svědění, pálení a štípání konečníku. Urychluje hojení ran a trhlin, působí protizánětlivě, posiluje pružnost cév a pročišťuje organismus. Na konečníku se po nanesení gelu vytvoří hydratační, zvláčňující, zklidňující, regenerační a chladivá vrstva, která vytváří v příznivé podmínky pro aktivaci přirozených regeneračních a protizánětlivých procesů.

HemoStop Gel Max

Tobolky zas ovlivňují nežádoucí projevy v oblasti tlustého střeva a konečníku. Tobolky se vstřebávají ve střevech, čili působí přímo tam, kde jich organismus nejvíce potřebuje.

Užívání a cena

Hemostop Gel Max se doporučuje používat 2- až 3-krát denně po dobu 5 až 10 dní. Gel třeba nanést na čisté postižené místo. Jelikož se snadno vstřebává, nerozmazává se a nešpiní oblečení. Jeho použití je nejvhodnější ráno a večer po sprše. Vhodný je pro všechny lidi, kteří mají problémy s hemeroidy. Mohou ho používat i těhotné a kojící ženy.

Těhotná žena s hemeroidy

Gel se prodává v 75 ml balení, koupit si ho můžete od cca 120 Kč.

Tobolky Hemostop Synbio jsou v prodeji od cca 277 Kč. Třeba užívat 1 kapsli po dobu 2 až 3 měsíců. Tobolky jsou určeny pro osoby nad 18 let, nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy.

Přípravek Hemostop Probio Max je dostupný ve dvou baleních. Menší balení stojí kolem 250 Kč, větší je k dispozici za cca 430 Kč výše. I v tomto případě je třeba užívat 1 kapsli denně, nejvhodnější během 2 až 3 měsíců.

Zkušenosti s přípravky Hemostop

Zkušenosti jiných vám často řeknou o produktu více než jeho samotné složení. S gelem, ale i jednotlivými kapslemi jsou uživatelé vcelku spokojeni. Nejvhodnější je užívat gel a tobolky spolu, protože tobolky léčí zevnitř a gel zvenčí.

Uživatelé na heureke.cz oceňují rychlé účinky gelu, upozorňují, že tobolky pomáhají také, třeba je však užívat dlouhodobě.

Samozřejmě, sto lidí, sto chutí. Někteří tvrdí, že na nich Hemostop neměl žádné účinky, nesvěřili se však s tím, jak dlouho přípravek užívali.

Z recenzí HemoStop:

Hemostop Probio Max recenze na portálu heureka.cz

Léčte se komplexně

Hemostop nepopiratelně pomáhá. Kombinace gelu a kapslí léčí hemoroidy komplexně. Pokud se však nechcete spoléhat pouze na přípravky z lékárny, zkuste hemeroidům předcházet změnou životosprávy. Zařaďte do svého jídelníčku více vlákniny, ovoce a zeleniny, dodržujte správnou hygienu a samozřejmě pokud máte sedavé zaměstnání, třeba zařadit do svého života pohyb.

Vybíráme z katalogu

Zobrazit produkty v kategorií:


Autor článku

Redakce

Přinášíme vám množství zajímavostí z oblasti zdraví a zdravého životního stylu. Představíme si běžné onemocnění, možnosti jejich léčby, jakož i...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...