Weider, SUPER Mega Mass 2000, Gainer, 4500 g, Vanilka
Weider, SUPER Mega Mass 2000, Gainer, 4500 g, Vanilka

Složení, užívání, účinky

Sacharidovo-proteinový produkt určený sportovcům, silovým sportovcům a kulturistům. Pro zachování svalové hmoty při náročných fyzických trénincích a výkonech a zároveň pro kvalitní regeneraci. Zejména potréninková suplementace. Obsahuje sacharidy, proteiny, minerály, vitamíny. Bílkoviny přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Vitamín C přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normální srážlivosti krve. (riboflavin) přispívá k udržení normální činnosti nervové soustavy. Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů. při-spívá k normální funkci imunitního systému.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Weider, SUPER Mega Mass 2000, Gainer, 4500 g, Vanilka myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 1 688,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Weider, SUPER Mega Mass 2000, Gainer, 4500 g, Vanilka

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Weider, SUPER Mega Mass 2000, Gainer, 4500 g, Vanilka spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy