Weider, Fresh UP concentrate, 1000ml, Černý Rybíz
Weider, Fresh UP concentrate, 1000ml, Černý Rybíz

Složení, užívání, účinky

FRESH UP: potravina určená pro zvláštní výživu. Nízkokalorický koncentrát pro pitný režim s vitamíny, hořčíkem, taurinem a kofeinem. Potravina je vhodná pro aktivní sportovce, osoby provozující silové sporty nebo fyzicky pracující jedince. Obsahuje vitamíny a sladidla.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Weider, Fresh UP concentrate, 1000ml, Černý Rybíz myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 388,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Weider, Fresh UP concentrate, 1000ml, Černý Rybíz

Seznam článků

Iontové nápoje pro sportovce i na hubnutí

Iontové nápoje pro sportovce i na hubnutí

To, že se při sportu potíte, neznamená, že se zbavujete pouze špatných látek. Z těla vám bohužel odcházejí i takové potřebné minerální látky jako sodík, draslík čí hořčík. Doplnit si je můžete pomocí iontových nápojů.

Datum: 23.04.2019

Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Weider, Fresh UP concentrate, 1000ml, Černý Rybíz spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy