GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g
GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g

Složení, užívání, účinky

Mikronizovaný kreatin monohydrát - 100% čistý kreatin monohydrát Creapure, který podpoří růst svalové hmoty, zvýší silový výkon a dodá energii Mikronizovaný kreatin monohydrát Creapure je 100% mikronizovaný, čistý a laboratorně testovaný kreatin monohydrát, který je jako jediný kreatin vyráběný v rámci EU v Německu. Nenacházejí se v něm žádné přidané látky, které mohou vzniknout při výrobě kreatinu, a dokonce ani sacharidy. Díky své struktuře se dokáže účinná látka 100% rozpustit, což způsobuje, že mikronizovaný kreatin monohydrát je velmi snadno a rychle vstřebatelný.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 165,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s GymBeam Creatine Monohydrate (Creapure) unflavored - 250 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

CREATINE HCL

CREATINE HCL
239,00 Kč