Gold pleťový krém Diet Esthetic 50 ml
Gold pleťový krém Diet Esthetic 50 ml

Složení, užívání, účinky

Denní pleťový krém Essence Gold má bohaté složení, které mimo účinné aktivní látky obsahuje i malé částečky zlata. Nejcennějšími vlastnostmi zlata v kosmetice jsou omlazující a antioxidační účinky. Zlato působí na stimulaci buněčné aktivity a napomáhá rychlé a důkladné obnově pleti. Po použití krému se zlatem bude vaše pleť lehce tonizovaná, do hloubky hydratovaná, příjemně osvěžená a viditelně omlazená. Jemná a nádherně vonící textura krému Essence Gold se dobře nanáší a rychle se vstřebává. Na pleti zůstanou jen maličké částečky zlata, které budou vaši pleť během dne ošetřovat a zdobit, opticky ji rozzáří a budou odrážet světlo. Tento vzácný kov navíc podporuje fungování lymfatického systému a mikrocirkulace krve, čímž dochází k odplavení toxických látek z organismu a dokonalému pročištění pleti. Zlato působí také proti zánětům a bakteriím.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Gold pleťový krém Diet Esthetic 50 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 403,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Gold pleťový krém Diet Esthetic 50 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Gold pleťový krém Diet Esthetic 50 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy