Složení, užívání, účinky

BCAA GT+ je jedinečný produkt od firmy Extrifit®, který Vám přináší velmi silnou dávku větvených aminokyselin (BCAA) a glutaminu v nové gelové formě, která zajišťuje rychlou stravitelnost a ideální vstřebatelnost, což je pro anabolický, antikatabolický a regenerační účinek volných aminokyselin zásadní. Jedno balení BCAA GT+ obsahuje celých 5 000 mg glutaminu a 5 000 mg volných větvených aminokyselin (BCAA). Jako první jsme v gelové podobě přinesli na trh oblíbený produkt Hellgel® a díky němu jsme zjistili, že právě gel je forma přípravků, která našim zákazníkům vyhovuje nejvíce. Je totiž velmi praktická - sáček si vezmete kamkoliv s sebou, do školy či do práce, na večerní trénink i na cesty a dovolené. Nemusíte nic odměřovat, odsypávat, hledat zdroj vody a nosit objemné nádoby a krabičky. Vždy u sebe máte jednu přesně dávkovanou porci BCAA a glutaminu v kompaktním balení!

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Bcaa Gt + 25 x 80 g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 521,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Bcaa Gt + 25 x 80 g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Bcaa Gt + 25 x 80 g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy