Allnature Kokosový sirup BIO 250 ml
Allnature Kokosový sirup BIO 250 ml

Složení, užívání, účinky

Kokosový sirup se získává, podobně jako kokosový cukr, nařezáváním palmových okvětí kokosu, ze kterých se následně sbírá nektar. Ten se poté velmi šetrně zahřívá tak, aby se z něho odpařila část vody. Takto získaný sirup má krásnou zlatavou barvu, hustou konzistenci a chuť i vůni kokosu a s podtóny karamelu. Kokosový sirup se perfektně rozpouští a lze ho využít nejen při slazení studených a teplých nápojů, ale například i při výrobě zákusků, přípravě dresinků na maso, zálivek do salátů, různých marinád, při slazení snídaňových cereálií, nebo jako pojivo při výrobě domácích cereálních tyčinek. Sirup má velmi nízký glykemický index 35, čímž se hodí jako ideální sladidlo i pro diabetiky.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Allnature Kokosový sirup BIO 250 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 141,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Allnature Kokosový sirup BIO 250 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Allnature Kokosový sirup BIO 250 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy