XL-S Medical – přípravek na rostlinné bázi, který blokuje příjem kalorií z tuků

Nejste spokojeni se svými kily navíc? Už jste vyzkoušeli téměř vše a nedokázali jste se svých oblin zbavit? Pak je čas vyzkoušet něco nového. Jak napovídá už sám název, pilulky na hubnutí XL-S Medical vám pomohou shodit z velikosti XL na S.

XL to S Medical pilulky na hubnutí

Tabletky podporují hubnutí, když budete i pravidelně a zdravě jíst a pohyb se stane vaším každodenním společníkem kila s nimi shodíte rychleji. V čem spočívá tajemství tablet na hubnutí XL to S Medical?

Různé varianty tohoto přípravku na hubnutí

Složení XL-S Medical

Pilulky na hubnutí XL-S Medical obsahují patentovaný vláknitý komplex Litramine, ve kterém jsou litramine, xylitol, prášek z přírodní ovocné šťávy, kyselina citronová, koloidní oxid křemičitý, stearan hořečnatý a vitamíny A, D a E.

Litramine je vláknina z opuncie mexické, která vyvolává pocit nasycení. Unikátní složení a poměr vitamínů a enzymů způsobují to, že aktivní látka zachytí tuky a ztíží se tak jejich uložení v těle. Hubnutí je proto přirozenější a nemá nepříznivý vliv na tělo.

Vitamín A normalizuje funkci imunitního systému, přispívá k zdravější pokožce a dobrému zraku, metabolizuje železo a ochraňuje sliznice. Vitamin D3 je potřebný pro růst a vývoj kostí, pomáhá při dělení buněk a normalizuje využití vápníku a fosforu a hladinu vápníku v krvi. Vitamín E ochraňuje buňky před oxidačním stresem.

Účinky přípravku

Přípravek na hubnutí XLS medical má prokazatelně pozitivní účinky na lidský organismus – hubnutí je přirozené a nebude mít špatný vliv na vaše tělo. Díky bohatému složení vitamínů a účinných látek XLS medical zajišťuje dobré trávení, podporuje imunitu a dodává tělu potřebné látky.

Zdravé trávení

Tabletky redukují chuť k jídlu a snižují chuť na sladké, díky čemuž se zredukuje váš energetický příjem. Vzhledem k základní pravidlo hubnutí – větší výdej než příjem, by tak měly XL-S Medical fungovat. Pokud by i byl váš kalorický příjem vyšší, přípravky snižují vstřebávání kalorií z tuků.

Přípravek není vázán na lékařský předpis, proto je vhodným doplňkem stravy, který pomáhá s kontrolou hmotnosti a je prevencí nadváhy.

Pilulky jsou vytvořeny na rostlinné bázi, blokují příjem kalorií z tuků, což vám zaručí zdravé hubnutí. Preparát na hubnutí navíc zlepšuje trávicí systém a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

XL-S Medical – pro koho ano a pro koho ne?

Přípravek je vhodný pro muže i ženy, kteří mají problém s kontrolou hmotnosti, ale i pro ty, kteří chtějí svoji hmotnost zredukovat. Lidem, kteří konzumují jídlo bohaté na kalorie, pomáhá, aby se tuky vstřebání do organismu.

Vhodný není pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy a ani pro lidi, u kterých hrozí riziko osteoporózy. XL-S Medical se nedoporučuje konzumovat ani osobám, které mají BMI pod 18,5.

Žena s nadváhou na posteli

V případě, že máte onemocnění ledvin nebo ledvinové kameny, přípravek byste neměli užívat pravidelně, protože obsahuje kyselinu šťavelovou. Pokud užíváte léky rozpustné v tucích, jako jsou např. antikoncepční pilulky, dodržte rozestup minimálně 2 hodiny. XL-S Medical v žádném případě neužívejte, pokud konzumujete játra a výrobky z ní jednou týdně či užíváte přípravky s obsahem retinolu.

Dávkování a cena

Dvě tabletky třeba užívat 3-krát denně ihned po jídle. Užívají se vcelku, je třeba je zapít dostatečným množstvím jídla. Na dostatečný přísun tekutin byste neměli zapomínat ani během dne. V případě, že chcete tablety pro dítě ve věku 12 až 18 let, měli byste se poradit s lékařem a dávkování pozměnit. Vzhledem k jejich účinky byste tabletky měli brát vždy těsně po jídle.

Jelikož je užívání poměrně intenzivně, je vhodné si koupit větší balení. Měsíční balení se 180 tabletami je dostupné za přibližně 1 180 Kč.

Alternativní forma v podobě prášku je stejně účinná jako její tabletové verze. A právě proto je i mimořádně oblíbená.

Z recenzí produktu:

Recenze a zkušenosti s XLS Medical Direct

Plusy a mínusy, vedlejší účinky

Pilulky na hubnutí XLS medical snižují absorpci tuků o 27%, snižují hladinu LDL cholesterolu, mají vliv na pocit sytosti a pomáhají zhubnout. Jsou tedy skvělým pomocníkem při hubnutí. Shazování kil je s těmito pilulkami zdravé (jde o přírodní produkt) a efektivně. K plusem patří snadná dostupnost i přijatelná cena.

Hladová dívka na dietě

Přestože podle výrobce by neměl přípravek XL-S Medical způsobovat žádné vedlejší účinky, mohou se objevit žaludeční křeče, nevolnost či bolest hlavy. Berou se až 3krát denně, proto může dostat k zapomínání užívání.

Zkušenosti s užíváním přípravku

Zkušenosti uživatelů s pilulkami XLS medical jsou různé (prohlédnout si je můžete například na heureka.cz). Některým pomohl zhubnout více, u někoho bylo shazování kil méně výrazné. Uživatelé se však shodli na tom, že produkt zrychluje metabolismus, snižuje chuť na jídlo a na sladké. Bez změny jídelníčku a alespoň mírného pohybu lze zhubnout nepomůže, ale alespoň zastaví přibírání.

Z recenzí produktu:

XL-S Medical recenze na portálu heureka.cz

Rada na závěr

Přestože je smyslem užívání XLS medical snížení hmotnosti, mělo by jít jen o jednu z částí vašeho redukčního plánu. Úprava jídelníčku a pravidelný pohyb jsou v boji s kilogramy důležité. Účinnost tohoto přípravku totiž závisí na vynaložené snahy. Se změnou jídelníčku sice zhubnete, ale bude vám chybět svalová hmota. Kontury těla si zpevníte cvičením a budete vypadat ještě štíhlejší a vypracovanější.

Nezapomínejte na to, že pilulky na hubnutí slouží pouze k nastartování spalování a bez cvičení a zdravé stravy nebudou účinné na 100 %.

Různé varianty tohoto přípravku na hubnutí

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 20.05.2019
Hodnocení článku:
(87%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout