ReduXs – jaké jsou zkušenosti s těmito pilulkami na hubnutí?

Magická pilulka? Revoluce v hubnutí? Úbytek hmotnosti bez námahy? Zní to dobře, ale až příliš dobře na to, aby to byla pravda. Proč potom ReduXs tablety mají velký úspěch mezi lidmi s nadváhou? Složení a zkušenosti zákazníků hovoří v jejich prospěch. Je tomu opravdu tak nebo jde o zdařilý marketingový tah?

Frustrovaná žena s osobní váhou

Pro formování postavy a udržení svalstva je nezbytné cvičení. Hodně pohybu rovná se spalování kalorií – to je rovnice, kterou netřeba zvlášť představovat. Existují však různé metody či přípravky, které dokáží často komplikovaný proces hubnutí urychlit. ReduXs do této kategorie patří.

Co je ReduXs? Kdo ho vyrábí?

Jde o výživový doplněk, jehož cílem je PODPOŘIT redukci hmotnosti. Žádné tablety, jejichž užíváním se ihned ztratí nadbytečné kilogramy, ale jakýsi pomocník, který tělo nastartuje k dosažení estetického výsledku. Přírodní složky a vitamíny mají totiž zefektivnit metabolismus a ovlivňovat spalování tuků.

ReduXs tablety jsou vyráběny v Německu (firma Bio Expedit GmbH). Na slovenském trhu se objevily poměrně nedávno, ale například v USA způsobily již v roce 1996 pořádný rozruch. Kvůli spolupráci se specialisty na zdravou výživu se doslova staly hitem, a to i ve finančních kruzích. Úsměv na tváři tak nevyčarili pouze lidem, kteří díky nim zhubli.

Účinky ReduXs uváděné výrobcem

 • Potlačuje chuť k jídlu,
 • absorbuje tuk,
 • podporuje lipolýzu a snižuje hladinu lipidů,
 • upravuje hladinu cukru v krvi,
 • snižuje hladinu cholesterolu,
 • zvyšuje energii a reguluje metabolismus,
 • viditelná ztráta hmotnosti do 1 měsíce (2 – 6 kg za měsíc bez jojo efektu, pokud budou dodrženy pokyny výrobce),
 • pozitivní účinek na prostatu.

Je důležité upozornit na to, že hubnutí je komplikovaný proces a honba za vidinou krásnějšího těla má individuální výsledky. Účinky, které prezentuje výrobce ReduXs, zejména co se týče konkrétního počtu ztráty kilogramů, proto nelze považovat za zaručené. Dostavit se totiž mohou v pozdějším časovém horizontu. Je lepší nemít "velké kilogramové očekávání".

Radost ze ztráty pár kilogramů

Složení ReduXs

Pilulky ReduXs obsahují kombinaci bylinných extraktů a vitaminů, komplex více než 10 přírodních složek. Jejich seznam spolu s krátkou charakteristikou, která se týká vlivu na organismus a hubnutí, je následující:

 • Zelený čaj (Camellia sinensis): Získává se z nefermentovaných listů čajovníku čínského. Jeho extrakt je součástí ReduXs tablet a také proto jsou bohaté na fenoly, flavonoidy, aminokiseliny, třísloviny, minerály, vitamíny A, B, E či kofein. Ten dodá tělu energii, zatímco zbytek podpoří antioxidační účinky a stimulaci látkové přeměny. Cíl – nastartování metabolismu, snížení chuti na sladké, lepší fyzická výkonnost.
 • Kaktus (Opuntia ficus indica): Jednotlivé složky se dokáží navázat na tuk v trávicím traktu, čímž zabrání jeho vstřebávání. Díky nim je tělo do jisté míry balamutěné, protože pocit hladu nastupuje později. Opuncie fíková je zdrojem vitamínů A, B a C, vlákniny, minerálních látek, aminokyselin či alkaloidů. Cíl – lipofilní vlastnosti a eliminace tuku, pozitivní vliv na zvětšenou prostatu.
 • Šalvěj lékařská (Salvia officinalis): Obsahuje vitaminy typu B, třísloviny, silice, minerální látky, fytoestrogeny a i. Funguje protizánětlivě, podporuje imunitu a správnou činnost trávicího systému. Na tělo má velké množství pozitivních účinků, což vyplývá ze samotného názvu (z lat. salvare = vyléčit). Cíl – podpora peristaltiky střev, pročištění krve, zvýšení obranyschopnosti organismu.
 • Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale): Jde o plevel, který je zároveň léčivou bylinou. V léčitelství se využívá květ, list i kořen. Jsou bohaté na vitamin C, inulin, měď, draslík, aminokyseliny, hořčiny, třísloviny, flavonoidy a jiné bioaktivní látky. Využívá se především při zánětech močových cest a překyselení žaludku. Cíl – detoxikace, tvorba žaludečních šťáv urychlujících trávení, odbourání cholesterolu.
 • Brusinka obecná (Vaccinium vitis idaea): Červené bobule snižují hladinu glukózy v krvi, bojují proti infekcím v trávicím traktu, působí močopudně, vystupují v roli antioxidantu. To vše díky fenolickým kyselinám, flavonoidům, antokyanům, katechinům, taninům, vitaminům A, C a i. Cíl – dezinfekční funkce, odbourání stresu (častá příčina přibírání), antioxidant.
 • Borovice přímořská (Pinus pinaster): Obsahuje několik účinných látek, mezi nimi například pycnogenol a procyanidíny. První zmíněný má dokonce několikanásobně větší účinky než vitamin C nebo E. Procyanidíny zase podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Cíl – pevnější pokožka i po úbytku kilogramů, zlepšení krevního oběhu, ochrana buněk před oxidačním stresem.
 • L-theanin, Fosfatidylserin, Betasitosterol + vitamíny: Jejich kombinací tělo získá benefity jako snížení krevního tlaku, rychlejší zpracování glukózy, pomoc při nespavosti a zánětlivých onemocněních, optimální fungování buněk, zlepšení duševní energie, účinný boj proti stresu a i.

Dávkování ReduXs

Dbejte na to, abyste dodržovali pokyny výrobce. Snížíte tak pravděpodobnost objevení nežádoucích účinků. Jak se přípravek užívá? 1 pilulku (max. denní dávka) zapijete velkým množstvím vody (ne jiným nápojem), ideálně ráno, před snídaní. Příjem tekutin je však třeba zvýšit během celého dne. Pokud nesnídáte, ReduXs užijte před prvním jídlem.

Zdravá snídaně

Pozor! ReduXs tablety nejsou vhodné pro diabetiky, děti, těhotné a kojící ženy, osoby trpící onemocněním ledvin, jater, srdeční chlopně, leukémií a osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku. Nedoporučuje se užívání před spaním (kvůli obsahu kofeinu).

Má užívání ReduXs vedlejší účinky?

I když obsahuje ověřené naturální složky a je vyráběn na přírodní bázi, je třeba podotknout, že nemusí vyhovovat každému. Organismus může reagovat na příjem výživových doplňků i negativně. To se projevuje například jako:

 • bolest hlavy,
 • střídavý pocit chladu/tepla během prvních dní (2 – 4 dny, pokud si tělo nezvykne na účinné látky),
 • projímavé účinky (mohou být důsledkem detoxu, ale pokud přetrvávají dlouhodobě a ve zvýšené míře, je dobré zvážit vysazení tablet).

Kde se dá koupit?

Pilulky ReduXs lékárna nenabízí. Nenajdete je ani v obchodech se zdravou výživou, dokonce i vyhledání slovního spojení "ReduXs heuréka" bude neúspěšné. Výrobce se rozhodl pro formu prodeje prostřednictvím ✅ oficiálního eshopu reduxs.sk. Zaručená je originalita produktu, jakož i rychlé doručení. Distributor slibuje odeslání do 24 hod. od přijetí objednávky.

Pilulky na hubnutí ReduXs

Pokud máte zájem o tento konkrétní typ výživového doplňku na hubnutí, dostupný je v 3 velikostních variantách:

 • 2-měsíční kúra – balení obsahuje 60 kapslí, jeho běžná cena je 55 € (poměrně často však můžete narazit na akciovou částku)
 • 4-měsíční kúra – obsahuje 120 kapslí za 90 €
 • 6-měsíční kúra – obsahuje 180 tablet za 120 €

Recenze a zkušenosti s užíváním tabletek ReduXs

Co je ReduXs a kde koupit doplněk stravy už víte. Otázkou je, zda se to opravdu vyplatí. Na oficiálním webu prodejce naleznete příběhy a fotografie lidí "před a po". Slouží jako motivace a chybějící článek při rozhodování se o koupi. Jejich hodnověrnost si netroufáme posuzovat. Pokud jste skeptičtí, doporučujeme navštívit ReduXs fórum a diskuse, kde si můžete porovnat hodnocení zákazníků.

ReduXs tabletky a zkušenosti s nimi si pochvaluje procentuální větší množství lidí. Spokojenost jednoznačně převažuje, ale najdou se i výjimky. Zda pomáhá ReduXs na hubnutí - recenze, které připojujeme vytvoří alespoň základní přehled o výrobku (přepisy jsou citací, bez ohledu na pravopisné a gramatické chyby):

"...Já jsem redux užívala cca půl roku dozadu samozřejmě v kombinaci s pohybem a tréninkem. Ono nelze zapomínat na to, že nejde o zázrak! Třeba poupravit stravu a zamyslet se nad svým životním stylem. Redux má pomoci v hubnutí! Nefunguje tak, že nyní budu jíst všechno co mi přijde pod ruku a dám si tabletku a zhubnu." (Peťanda, fitnnie.sk)

"Ahojte. I já se jdu pochlubit - 1 týden užívám ReduXs. Stravuji se jako předtím, možná i méně, ne mnoho, ale denně (zatím) 10 min. cvičím, a podařilo se mi (správně píšu) 1 kg přibrat !!! No, co říkáte? To jsem šikovná. Asi jsem jediná černá ovce, která přibrala..." (Ria, fitnnie.sk)

"Super! Reduxs jsem koupila cca před 3 měsíci a už vidím dost velké rozdíly! Velmi se těším, že jsem našla něco funkční." (tereza155, vyzivovy-doplnok.sk)

"...Po těle v krvi zima, tlak, svědění. Závratě, bolesti hlavy a neskutečné "sušáky", vypila jsem asi 10 litrů vody. Bylo mi nevolno... Mrzí mě to, neboť byly drahé a věřím, že se z nich dá zhubnout. No já je bohužel užívat nebudu." (Uživatel, chudnutie123.sk)

Z recenzí produktu:

Zkušenosti s pilulkami ReduXs

Souhrn a tipy na závěr

Patří ReduXs mezi nejlepší pilulky na redukci hmotnosti? Odpověď je čistě subjektivní záležitostí. No musíme souhlasit, že plusem je jeho složení, jakož i samotné zkušenosti lidí, které jsou většinou pozitivního charakteru. Výsledky, které výrobce uvádí, se odrážejí na úbytku kilogramů, ale i na faktu, že doplňku stravy ReduXs prodej stále stoupá. Pro zákazníka je však právě cena mínusem.

 • Využijte online chat na oficiálním webu prodejce reduXs.sk, získat můžete další informace související s procesem hubnutí.
 • Nemějte přehnané požadavky, naivitu odložte. Reference výrobku jsou slibné, ale smiřte se s tím, že očekávané výsledky dosáhnete jen s kombinací úpravy stravy a zvýšeného pohybu. ReduXs nefunguje jako náhrada za fyzickou aktivitu.
 • ReduXs je v našem pojetí jakýmsi odrazovým můstkem na cestě k vysněnému tělu. Udržení ideální hmotnosti a spokojenější život však není zásluhou pilulek – zázraky přicházejí až po překročení komfortní zóny...

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 16.07.2019
Hodnocení článku:
(92.6%)

Autor článku

Nina Vráblová

Interiérový design, beletrie, zdravý životní styl a elektronická hudba jsou mojí srdeční záležitostí. Společně mě dovedli k psaní, i když na první...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Zerex Assassin - recenze, zkušenosti, cena. Pilulky na hubnutíZerex Assassin - recenze, zkušenosti, cena. Pilulky na hubnutí

Podpořit hubnutí lze také výživovými doplňky. Ty je třeba si pečlivě vybírat a ověřit si jejich složení, abychom si nevhodnou chemií zbytečně neublížili. Přečtěte si o doplňku Zerex...

Bezezbytková dieta při Crohnovy nemoci i před kolonoskopiíBezezbytková dieta při Crohnovy nemoci i před kolonoskopií

Bezezbytková dieta se předepisuje zejména lidem se střevními onemocněními. Je to dieta, která má určité principy a potraviny, které se mohou a nemohou konzumovat. V článku se o ní...

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.