Pharma FSC Choco prášek na hubnutí – jak pomáhá při hubnutí?

Hledáte prostředek, který zrychlí váš metabolismus a pomůže vám zhubnout? Pokud jste již vyzkoušeli všechny možné dostupné prostředky – pilulky na hubnutí či čaje na hubnutí a nic, pak je načase vyzkoušet něco nového.

Choco Power Slim čokoládový prášek na hubnutí

Kromě diety a intenzivnějšího pohybu může k shazování přispět i pití nápoje na hubnutí. Choco Power Slim – prášek na přípravu nápoje na hubnutí vám pomůže spálit více kalorií. Na jakém principu funguje?

Dlouhodobě výhodnou cenu tohoto prášku na hubnutí nabízí ✅ online lékárna Dr. Max!

Účinky přípravku

Doplněk stravy na přípravu nápoje na hubnutí má několik klinicky prokázaných účinků. V první řadě snižuje chuť k jídlu a na sladké, čímž výrazně napomáhá při hubnutí. Zvyšuje energii, zlepšuje náladu a dokonce pomáhá i při zácpě. Všechny z těchto účinků při hubnutí oceníte.

Hlavní složka Choco Power Slim glukomannan podporuje produkci mastných kyselin, které podle výzkumu pomáhají předcházet a snižovat obezitu, snížení cholesterolu, LDL cholesterolu a triglyceridů a regulaci glukózy v krvi, což snižuje riziko kardiovaskulárních chorob, jakož i vzniku diabetu typu 2.

Pro koho je určen?

Přípravek může užívat každý – muži i ženy, kteří potřebují pomoc při shazování kilogramů. Čokoládový prášek na přípravu nápoje na hubnutí je vhodný pro diabetiky a vzhledem k tomu, že neobsahuje gluten, i pro lidi lidi, kteří jsou na gluten alergičtí.

Přípravek se nesmí užívat po celou dobu těhotenství. Vhodný není ani pro kojící ženy a osoby mladší 18 let.

Pomalé hubnutí

Složení Choco Power Slim

Doplněk stravy Pharma FSC Choco prášek na hubnutí obsahuje více účinných látek – glukomannan, zelenou kávu, extrakt ze zeleného čaje, vitamín B6 a chrom. Najdete v něm i kakaový prášek a sladidlo sucraloza pro lepší chuť.

Rostlinný polysacharid glukomannan se získává z hlíz rostliny Amorphophallus konjac přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi a v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti. Jde o vlákninu pektinového typu, která je téměř bez kalorií, dokáže tělo zasytit, čím člověk přijme méně kalorií. V kombinaci s vodou v těle až 100-násobně zvětší svůj objem, díky čemuž pomáhá kontrolovat chuť k jídlu.

Tato vláknina je výjimečná, protože je výživou pro přátelské bakterie ve střevě. Pomáhá jim produkovat mastné kyseliny, jako například butyrát, který pomáhá předcházet a snižovat obezitu a zabraňuje vzniku inzulínové rezistence.

Zelená káva je účinným pomocníkem v boji s hubnutím. Obsahuje antioxidanty, které hrají klíčovou roli v ochraně proti škodlivými vlivy, kyselinu chlorogenová ovlivňující metabolismus glukózy. Pomáhá regulovat glykémii v lidském organismu, zpomaluje vstřebávání cukrů. Kyselina chlorogenová omezuje ukládání cukrů a tedy i tuků v těle, odpovídá za snížení chuti k jídlu a pocitu hladu. Zelená káva kromě toho zlepšení metabolismu, přispívá k rychlejšímu spalování kalorií a efektivnímu zbavování těla jedovatých látek.

Zelená káva na hubnutí

Hubnutí napomáhá i zelený čaj. Nejenže čistí organismus, je vhodný i na povzbuzení či na odvodnění. Látky v zeleném čaji na sebe lépe vážou tuk, čili při pravidelné konzumaci pomáhá shazovat kila.

Chrom je také znám svými účinky na hubnutí. Pomáhá totiž potlačovat chuť na sladké a mastné potraviny a udržet normální hladinu glukózy v krvi. Vitamin B6 se podílí na přibližně 100 reakcích v těle, pomáhá snižovat únavu a nápomocný je při přeměně bílkovin na aminokyseliny a aminokyselin na bílkoviny.

Užívání a cena

Výdej výživového doplňku není vázán na lékařský předpis. Jednu dávku prášku (2 g) třeba rozpustit ve sklenici vody nebo mléka (150 ml) a vypít 3x denně před každým jídlem. Přípravek se užívá s dostatečným odstupem před jídlem – minimálně 15 minut. Součástí balení je speciální odměrka, která vám dávkování usnadní. Přípravek Choco Power Slim se doporučuje pít s větším množstvím vody, aby byl zaručen příjem až do žaludku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 3 g glukomannanu ve třech 1 g dávkách. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Prášek na hubnutí je dostupný v 185 g balení, které vám vydrží na přibližně 92 dávek. Stojí přibližně 900 Kč.

Plusy a mínusy Choco Power Slim

Přípravek Choco Power Slim obsahuje pouze 100-procentně přírodní aktivní složky na hubnutí. Nenachází se v něm cukr, konzervační látky a ani žádné živočišné látky, čili je vhodný pro cukrovkáře i vegany.

Zatím nejsou známy žádné negativní účinky tohoto přípravku. Problémy mohou mít lidé alergičtí na jednu ze složek prášku na přípravu nápoje na hubnutí.

Čokoládový prášek na hubnutí

Zkušenosti s užíváním přípravku

Čokoládový prášek od Pharma FSC není na trhu velmi dlouho, proto se zatím o své zkušenosti s ním nepodělili mnoho lidí. Na první pohled však produkt stojí za vyzkoušení, jeho přírodní složení může pomoci zhubnout přirozenou cestou. Čokoládová chuť je velmi oblíbená, takže konzumace je velmi příjemná. Díky němu budete jíst méně a necítit hlad.

Z recenzí produktu:

Choco Power Slim recenze na slovenské Heurece

Rada na závěr

Pharma FSC Choco Power Slim určitě stojí za vyzkoušení, jeho přírodní složení by vám, pokud nejste na některou ze složek alergičtí, nemělo uškodit. Pokud ho navíc zkombinujete s pohybem a zdravou stravou, budete s výsledky spokojeni.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 22.05.2019
Hodnocení článku:
(92.4%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout