Obezin: Pilulky na hubnutí s vlákninou. Zkušenosti jsou různé

Doplněk stravy Obezin od českého výrobce Danare na kontrolu hmotnosti bez drastických diet je vhodný pro snížení hmotnosti, ale i jako součást detoxikační kúry. Princip je jednoduchý – obsah tobolky v žaludku zvětší svůj objem, vyvolá pocit nasycení, což vede k zmenšeným porcím jídla. Snížený kalorický příjem následně vede k hubnutí.

Pilulky na hubnutí Obezin

V čem spočívá jeho tajemství, z čehož je Obezin složen a v jakých variantách se prodává? Čtěte dál.

V nabídce jsou různé přípravky na hubnutí

Složení Obezinu

Přípravek Obezin je směsí tří složek – glukomannanu, zlatého lnu a spiruliny, které jsou součástí patentované složky Přírodní polysacharidový komplex PSC.

Ve vodě rozpustný polysacharid a potravinová vláknina glukomannan se během trávení nerozkládá na jednoduché cukry, proto je jeho kalorická hodnota minimální. Glukomannan v rámci nízkoenergetické diety přispívá ke snížení hmotnosti a nápomocný je také při udržování normální hladiny cholesterolu v krvi.

Mořská řasa spirulina

Zlatý len je zdrojem vlákniny, nenasycených mastných kyselin (omega 3, které snižují hladinu LDL cholesterolu), vitamínů, minerálů či lignanů. Modrozelená jednobuněčná řasa spirálovitého tvaru spirulina obsahuje také velké množství vlákniny, proto je nápomocná při hubnutí. Má také silné antioxidační účinky a dokáže podpořit imunitní systém, přispívá k normální hladině cukru v krvi, k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje vitalitu.

Přídatné látky jsou stearan hořečnatý, želatina a oxid titaničitý.

Pomáhá při zdravém hubnutí

Kdo chce skutečně shodit nějaké to kilo navíc, měl by v první řadě omezit příjem sacharidů a tuků a zaměřit se spíše na bílkoviny, zdravé tuky a zeleninu. Třeba se řídit rozumem, strava by měla být pestrá a vyvážená a porce menší.

Přípravek Obezin je v boji s nadváhou výborným pomocníkem, v žaludku se rozpustí a až 100-násobně zvětší svůj objem. Gelová substance tak žaludek zaplní ještě před tím, než začnete jíst. Tím pádem si na talíř naložíte méně. Obezin pomáhá rychleji zhubnout, omezujte chuť na sladké.

Obezin – pro koho je určen, dávkování a cena

Přípravek mohou užívat muži i ženy nad 18 let, kteří mají zájem kontrolovat svou hmotnost. Vhodný není pro děti, těhotné a kojící ženy a ani pro osoby přecitlivělé na některou ze složek přípravku. Pozor by si měli dávat i osoby trpící gastrointestinálními onemocněními, stenózou jícnu, střevními potížemi.

Úspěšné hubnutí s Obezinem

Doporučuje se užívat 1 až 2 tobolky 3krát denně, maximálně však 4 tobolky denně, nejlépe 20 až 30 minut před každým jídlem. Užívat je třeba v celku, potřebné je tobolky zapít dostatečným množstvím vody, alespoň 0,3 – 0,4 l. Obezin byste neměli užívat bez přestávky více než 30 dní. Pokud je to nutné, v kúře pokračujte až po 5-denní přestávce.

Obezin je dostupný v 90-tabletovém balení za přibližně 230 Kč.

Různé balení i formy Obezinu jsou dostupné ✅ v online lékárně Lekarna.cz.

Další možnosti

Kromě Obezinu s obsahem glukomannanu, zlatého lnu a spiruliny, který vytváří pocit sytosti a snižuje chuť k jídlu, jsou k dispozici další varianty. Pro lidi nad 45 let, kteří si chtějí udržet zdravou váhu, je vhodný Obezin 45+ s obsahem chromu, garcinie cambodgia, lněné vlákniny a glukomannanu. Obezin after diet je určen k užívání po redukčních dietách. Přípravek s obsahem komplexu DiFortex (Rheosmin – malinový ketony, extrakt ze zelené kávy a garcinia cambodgia), lněné vlákniny, stearanu hořečnatého a chromu stimuluje omezení kalorického příjmu.

Děti od 15 do 18 let mohou užívat Obezin junior s glukomannan, lněnou vlákninou, garcinii cambodgia a chromem. Díky složení přispívá tento produkt ke snížení hmotnosti, udržení normální hladiny glukózy v krvi a normálnímu metabolismu makroživin. Obezin shake je instantní rozpustný prášek určený na přípravu nápoje. Dostupný je v příchutích čokoláda, vanilka a malina. K dispozici jsou i Obezin zdravá snídaně v různých příchutích.

Plusy a mínusy Obezinu

Největším plusem tohoto přípravku je rychlé navození pocitu sytosti a snížení kalorického příjmu. Obezin snižuje chuť k jídlu, přispívá i k tvorbě probiotických kultur, stabilizaci hladiny cukru v krvi a detoxikaci organismu. V neposlední řadě je výhodou i přírodní rostlinné složení.

Zdravé hubnutí

Přípravek nemá žádné nežádoucí účinky, během prvních dnů užívání se mohou vyskytnout mírné žaludeční a střevní problémy (řídká stolice, mírný průjem, plynatost či mírná zácpa nebo říhání). Vymizet by však měly do 2-3 dní, pokud se tak nestane, konzultujte užívání Obezinu s lékařem či lékárníkem. K mínusem patří nutnost užívání po 30 dnech přerušit.

Zkušenosti s užíváním

Hlavním cílem přípravku je podpořit snahu zájemců snížit hmotnost. Reakce na jeho užívání jsou však různé. Na portálu Heureka ho někteří vychvalují, jiní nejsou s jeho účinky spokojeni. Podle spokojených uživatelů Obezin skutečně zasytí a přispívá k lepší kontrole hmotnosti, vyžaduje to však chvíli trpělivosti. Nespokojení uživatelé zas tvrdí, že pocit naplnění žaludku v jejich případě nenastal.

Z recenzí produktu:

Obezin recenze na Heurece

Rada na závěr

Pokud se poohlížíte po přípravku, který vám pomůže nenásilnou cestou shodit přebytečné kilogramy, Obezin může být v této snaze nápomocný. Princip, na kterém funguje, je jednoduchý, produkt je přírodní. Pokud přizpůsobíte svůj jídelníček a přidáte k tomu pohyb, ručička na váze se pohne směrem dolů i v případě, že by šlo, jak to tvrdí někteří uživatelé, jen o placebo.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 10.06.2019
Hodnocení článku:
(90%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout