Lipoxal Effect – pilulky na hubnutí s glukomannanem. Recenze je chválí

I pro vás je hubnutí každodenní boj? Pokud ano, řadíte se k většině žen. Shodit těch pár kilogramů navíc jste se pokoušeli už mnoha způsoby, žádný však nezabral? Možná jen potřebujete nakopnout spalování tuků správným způsobem. Komplexní přípravek na podporu hubnutí Lipoxal Effect slibuje pomoc s nadbytečnými kilogramy.

Lipoxal Effect - účinné pilulky na hubnutí

Jaké je jeho složení a účinky? Jaké zkušenosti s ním uživatelé mají? To a mnohem více se dozvíte v následujícím článku.

2 velikosti balení Lipoxal Effect

Složení Lipoxal Effect

Hlavní složkou přípravku Lipoxal Effect je glukomannan z rostliny Konjac, obsahuje také výtažky ze zeleného čaje, ženšenu, guarany, olivových listů. Složení doplňuje L-karnitin a synefrin.

  • Glukomannan (1 000 mg v 2 tabletách) pomáhá se spalováním tuků a kontrolou váhy, reguluje krevní cukr a snižuje cholesterol v krvi. Je to rozpustný polysacharid, který je považován za potravinovou vlákninu. Jelikož se během trávení nerozkládá na jednoduché cukry, nemá žádné kalorie.
  • Zelený čaj (200 mg) se skládá z téměř 130 látek. Jde o účinný antioxidant, obsahuje alkaloidy (např. kofein a theofilyn), flavonoidy, vitamíny, minerály, saponiny či třísloviny. Zelený čaj bývá často součástí přípravků na hubnutí, podporuje psychickou i fyzickou výkonnost, pozitivně působí na pružnost cév a normální hladinu cholesterolu. Účinný je i při spalování tuků, zlepšuje metabolismus, paměť i imunitu.
  • L-karnitin (170 mg) je látka, která se běžně nachází ve svalech, buňkám zpřístupňuje energii. Přenáší totiž mastné kyseliny do mitochondrií, které je přeměňují na energii. Tělo tak spaluje tuky. Podstatná je i detoxikační funkce této látky.
  • Guarana (60 mg) je účinný stimulant mozkových funkcí, podporuje činnost nervových buněk, hormonů a trávicích šťáv. Podporuje imunitní systém, zlepšuje paměť a potlačuje únavu, posiluje fyzickou a psychickou pohodu, zvyšuje vylučování vody z těla.
  • Na imunitní systém pozitivně ovlivňuje i ženšen (30 mg ve 2 tabletách). Je to silný antioxidant, který pomáhá potlačovat stres a příznivě působí na nervový systém. Je vhodný na zlepšení paměti, zvýšení energetické hladiny organismu a očištění těla od škodlivých látek.
  • Olivové listy (40 mg) se vyznačují antioxidačními účinky a pozitivním vlivem na krevní tlak. Alkaloid synefrin se často používá k odbourávání tuků. Zrychluje totiž metabolismus, čímž dochází k rychlejšímu spalování tuků a lepšímu udržení hmotnosti.

Přídavnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, hydrogenfosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý, hydroxypropylmetylcelulóza, karboxymethylcelulóza, protispékavá látka oxid křemičitý a barvivo oxid titaničitý.

Balení se 120 a 270 tabletami jsou dostupné ✅ v online lékárně Dr. Max.

Účinky přípravku

Podle výrobce je přípravek Lipoxal Effect ideální podporou při hubnutí, pomáhá spalovat tuky, dodává energii, pomáhá potlačovat pocit hladu a při dietě podporuje snížení hmotnosti. Přípravek je tak úspěšným pomocníkem při formování postavy, pomáhá chránit před oxidačním stresem a je účinný v boji s únavou.

Nejlepší pilulky na hubnutí? Zkuste Lipoxal Effect

Glukomannan v žaludku a střevech absorbuje vodu, nabobtná a přináší pocit sytosti. Metabolismus tuků stimulují zelený čaj, guarana a ženšen, výsledkem je zvýšená intenzita jejich spalování a následné regulovaní hmotnosti.

Jak rychle zhubnu s Lipoxal?

Pilulky na hubnutí, jak je všeobecně známo, mohou váš metabolismus nastartovat, zmírní vaši chuť k jídlu a na sladké, čímž dochází k redukci hmotnosti. Lipoxal slibuje efektivní spalování tuků, což může potvrdit množství žen. Rychlost hubnutí je však individuální záležitostí, kterou ovlivňuje řada faktorů. Tabletky byste měli konzumovat v rámci redukční diety, aby se hubnutí zrychlilo. Měli byste změnit nejen svůj jídelníček, ale i zařadit pohyb do svého denního programu. Výsledky byste měli vidět už po prvním měsíci.

Lipoxal během těhotenství, kojení a po porodu

Přestože tabletky mají přírodní složení, nejsou vhodné pro těhotné ženy ani ženy, které kojí. Netýká se to jen Lipoxalu, ale pilulek na hubnutí obecně. Nejenže tento doplněk stravy obsahuje kofein, kterého se třeba během těhotenství a kojení vyvarovat, ale změna váhy, resp. hubnutí není pro ženy v těchto obdobích vhodné. Pokud uvažujete nad tím, že začnete užívat Lipoxal po porodu, platí totéž. Pilulky na hubnutí začněte brát až poté, co přestanete kojit.

Lipoxal pro muže

Hubnutí se netýká jen žen, i muži často touží po lepší postavě a chtějí shodit nějaké to kilo. Lipoxal Effect je vhodný pro muže (i ženy) všech věkových kategorií (starších 18 let), kteří potřebují krotit svůj apetit. Složení přípravku napomáhá spalování tuků, zrychluje metabolismus a tlumí chuť k jídlu. Dostanete tak vše, co při hubnutí potřebujete.

Ocení ho lidé, kteří mají sklon se přejídat, neboť snižuje chuť k jídlu a omezuje pocity hladu. Užívat by ho neměli děti ani lidé, kteří jsou přecitlivělí na některou ze složek přípravku.

Nežádoucí účinky Lipoxal

Ohledně doplňku stravy Lipoxal pilulky na hubnutí se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků. Přípravek samozřejmě není vhodný pro osoby, které jsou přecitlivělé na jednu z jeho složek a ani pro děti, těhotné a kojící ženy. Vzhledem k tomu, že obsahuje kofein, byste ho neměli užívat před spaním.

Dávkování a cena

Lipoxal Effect třeba užívat 3krát denně 1-2 tablety. Je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny, nejlépe čisté vody. Tabletky je nejvhodnější užívat před jídlem jako součást nízkoenergetické stravy. Jelikož přípravek obsahuje kofein, neměli byste Lipoxal užívat před spaním.

Přípravek si můžete zaobsatarť v 2 baleních – menší obsahuje 120 tablet, větší 270 tablet. Pokud již nemáte ověřené účinky Lipoxalu na vaše tělo, vyzkoušejte nejprve nejmenší balení, které získáte za přibližně 600 Kč. Lipoxal můžete v akci koupit ještě levněji, resp. výhodněji. Čas od času se objeví i dárkové balení 180 + 60 tablet.

Lipoxal Effect se původně prodával pod názvem Lipoxal extreme

Plusy a mínusy Lipoxal Effect

V případě, že vás Lipoxal Effect zaujal, určitě oceníte, že po úpravě stravy vám nehrozí jo-jo efekt. Tablety vám dodají energii, zmírní pocity hladu a omezí chuť na sladké, což je při hubnutí nejhlavnější, podporují spalování tuků. Plusem je také jednoduché užívání.

I v tomto případě vám hrozí alergická reakce na jednu z účinných látek, proto si ještě před užíváním dobře ověřte, zda vám některá z nich neškodí. Někomu se může zdát cena za měsíční balení příliš vysoká.

Recenze a zkušenosti s Lipoxal

Reakce na další z přípravků na podporu spalování tuků Lipoxal Effect jsou různorodé. Mnozí uživatelé se shodli, že je to vhodný doplněk stravy, který přispívá v kombinaci s dostatečným pohybem a úpravou jídelníčku k lepší kontrole hmotnosti.

Z recenzí produktu:

Zkušenosti s Lipoxal Effect - recenze na slovenské Heurece

Rada na závěr

Jedním z nejdůležitějších kroků při hubnutí je si správně nastavit svou mysl. Cvičení, zdravá strava a přípravky na hubnutí nebudou nikdy fungovat, pokud nebudete na hubnutí správně nastavené i psychicky. Věci se nestanou ze dne na den a za měsíc nezhubnete kila, které jste nabírali několik měsíců či let.

Lipoxal Effect funguje, třeba se však na něj pohlížet jako na doplněk stravy, který vám ve vaší snaze dokáže pomoci. Pokud na něj budete nahlížet jako na produkt, při kterém se nemusíte hýbat ani dodržovat základy správného stravování, určitě vám nepomůže.

2 velikosti balení Lipoxal Effect

Lipoxal druhy

Pokud se zajímáte o Lipoxal, pravděpodobně jste zachytili i jeho různé druhy. Starší verzí tohoto přípravku byl Lipoxal xtreme, který byl o něco levnější než Lipoxal Effect. Cena Lipoxal extreme pilulek na hubnutí se pohybovala kolem 600 kč za 180 ks. K alternativám patří i produkty Lipoxal direct a Lipoxal radical. Lipoxal direct se již neprodává, Lipoxal radical je stále k dispozici. Složení tablet bylo a je velmi podobné. Základem zůstává zelený čaj, guarana, ženšen a vláknina.Publikováno dne: 09.06.2019
Hodnocení článku:
(92%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při vysokém cholesterolu? Snížení cholesterolu přírodní cestouDieta při vysokém cholesterolu? Snížení cholesterolu přírodní cestou

Cholesterol je pro život člověka nezbytný, ale jeho vysoká hladina může představovat nebezpečí. Není cholesterol jako cholesterol. V čem spočívá rozdíl? Jaké jsou ideální hodnoty...

Redukční dieta pro obézní děti s nadváhou. Hubnutí dětí podpoří cvikyRedukční dieta pro obézní děti s nadváhou. Hubnutí dětí podpoří cviky

Dětská obezita představuje velkou zátěž pro organismus z hlediska zdraví, ale její důsledky jsou také psychologického rázu. Kromě redukce hmotnosti je důležitá i podpora kvality života...

Jojo efekt při hubnutí. Jaká je nejúčinnější dieta bez jojo efektu?Jojo efekt při hubnutí. Jaká je nejúčinnější dieta bez jojo efektu?

Tzv. jojo efekt je strašákem téměř každého člověka, který se touží zbavit přebytečných kilogramů. V článku vám poradíme, jak a proč jojo efekt vzniká, jaké jsou jeho rizika a jak...