Fykotin na hubnutí funguje na principu regulace glykemického indexu

Stoprocentně přírodní a účinné hubnutí? To by chtěl asi každý. Hubnutí si však vždy vyžaduje jistou míru odpírání a omezování, také velkou sebekontrolu. Pomocníkem mnoha lidí se proto při hubnutí stávají tabletky určené pro boj s nadváhou. Fykotin, vyrobený v USA, se řadí mezi ně.

Fykotin na hubnutí

Přípravek urychluje metabolismus a je vhodný pro přirozené shazování kil. Podporuje hubnutí, a to dlouhodobě. Jaké je složení Fykotinu? Pro koho je určen? Veškeré užitečné informace o Fykotine se dozvíte v článku.

Záruka bezpečného nákupu – objednávejte z ✅ oficiálního eshopu mojalinia.sk.

Složení Fykotinu

Ve Fykotine se nachází několik přírodních látek, které jsou známé svými účinky při snižování hmotnosti. Výtažky z řas (spirulina a gracilaria) a extrakty z rostlin (ginko, jalovec, trpasličí bříza a jestřábník chlupáček) jsou výrazně nápomocné při hubnutí. Jak to funguje?

Červená mořská řasa gracilaria (75 mg v jedné tabletě) je nápomocná při lepším okysličování krve, při celkové detoxikaci organismu, má příznivý vliv na imunitní systém a funguje jako prevence vůči infekcím. Modrá mořská řasa spirulina (37 mg) je přírodním antioxidantem. Kromě toho, že přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu a podporuje vitalitu, má příznivý vliv na hladinu cukru v krvi a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a svalové hmoty.

Jalovec obecný (50 mg) má dietetické, stomachické a diuretické účinky. To značí, že je vhodný k lokálnímu prokrvení, díky čemuž dochází k úlevě od bolesti a podpoře látkové výměny v postižených místech. Nápomocný je při odvodňování a detoxikaci organismu a při otocích.

Jalovec obecný

Ginko (50 mg) má pozitivní vliv na duševní rovnováhu, podporuje krevní oběh, mikrocirkulaci krve, kognitivní činnosti mozku a lepší zásobování krví v periferních oblastech organismu. Bříza trpasličí (50 mg) se vyznačuje diuretickými, detoxikačními a pročišťujícími účinky. Příznivě ovlivňuje funkci ledvin a podporuje trávení. Jestřábník chlupáček (45 mg) podporuje chuť k jídlu, pročišťuje organismus, vyznačuje se antiinfekčními, adstringentními, léčivými a čistícími účinky, působí močopudně a usnadňuje odtok žluči do střeva.

Důležitou složkou Fykotinu je také rozpustná vláknina inulin (5,6 mg), která příznivě působí v trávicím systému, chrání totiž trávicí ústrojí před záněty a zvyšuje odolnost organizmu vůči infekcím.

Přídavnými látkami jsou mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý (plnidla), chlorid draselný (stabilizátor), stearan hořečnatý (emulgátor) a oxid křemičitý (protispékavá látka).

Jak funguje?

Tabletky Fykotin fungují na principu regulace glykemického indexu. Ten měří kvalitu sacharidů a jejich vliv na hladinu cukru v krvi. Sacharidy se dělí na dobré a špatné podle toho, s jakou rychlostí jejich tělo absorbuje.

Sacharidy s rychlou absorpcí se vyznačují vysokým glykemickým indexem, zvyšují hladinu inzulínu v krvi, a tudíž způsobují okamžité ukládání přijatých kalorií ve formě nadbytečných tuků. Jelikož jejich vstřebávání je rychlé, nenasytí na dlouhý čas a člověk je zakrátko opět hladový. Sacharidy s pomalou absorpcí mají nízký glykemický index, působí v těle dlouhodobě. To znamená, že se energie uvolňuje postupně.

Zdravá strava při dietě

Fykotin se snaží udržet glykemický index na nízké úrovni, čili i špatné sacharidy jakoby mění na dobré, čímž brání tělu ukládat tuk. Podporuje stabilní hladinu glukózy v krvi, pomáhá omezovat chuť na sladké a přejídání, čili by nemělo dojít k jo-jo efektu.

Pro koho je Fykotin vhodný?

V jednoduchosti – pro lidi, kteří potřebují pomoc s redukcí své hmotnosti, chtějí se zbavit tuků, ne svalů. Mohou jej užívat ženy i muži nad 21 let. Nevhodný je pro lidi s trávicími problémy a s vysokým krevním tlakem. Nedoporučuje se ani těhotným a kojícím ženám, lidem s onemocněním srdce či psychickými poruchami.

Dávkování a cena

Pro lidi, kteří nemají s Fykotinom zkušenosti, se doporučuje užívat 1 tabletku 2krát denně, nejlépe ráno a večer. Po počáteční dávce, která trvá 5 až 7 dní, zvyšte dávkování, v případě, že se vám nepodařilo zhubnout alespoň 2 kg, na 2 tablety ráno a 2 večer. Nejvhodnější je užívat přípravek nalačno, třeba ho zapít vodou či jablečným džusem, který doporučuje výrobce. Tento způsob užívání by měl stabilizovat hladinu glukózy v krvi.

Fykotin pilulky na hubnutí

V jednom balení se nachází 60 tablet a jejich cena je něco přes 20 eur. V případě, že si koupíte dvojbalení, tak ušetříte 25 %. Při trojbalení je cena výhodnější – ušetříte až 35 %.

Plusy a mínusy Fykotinu

Hlavními výhodami přípravku jsou jeho 100-procentní přírodní složení, hubnutí bez úbytku svalové hmoty a také bez pocitu hladu. Fykotin zmírňuje chuť k jídlu, čímž dochází k hubnutí přirozeným způsobem. Není třeba cvičení a úprava stravy, ale zázraky nečekejte. Plusem je také to, že na přípravek nepotřebujete lékařský předpis.

V případě nespokojenosti s výrobkem garantuje výrobce vrácení peněz, dokonce i za částečně spotřebované balení.

Dieta a hubnutí

Nevýhody jsou, podobně jako u ostatních přípravcích tohoto typu. Pokud máte alergii co jen na jednu ze složek uvedených ve složení, neměli byste jej užívat, resp. byste se o tom měli poradit se svým lékařem. Mírně mínus je i to, že Fykotin je vhodný až od 21 let.

Zkušenosti s užíváním

Hodnocení přípravku jsou většinou kladné, možná proto říci, že Fykotin skutečně hraje při shazování nadbytečných kil pozitivní roli. Pokud však neuděláte změny i ve svém jídelníčku a nezačnete se alespoň trochu hýbat, zázraku se nedočkáte. Hodnocení jsou příznivé, avšak každý, kdo Fykotin bral, uvedl, že pravidelný pohyb a změna stravy jsou důležité. Fykotin pomůže s rychlejším spalováním tuku, avšak bez vašeho přičinění to nebude.

Recenze a zkušenosti s Fykotinem

Rada na závěr

Fykotin byste si měli zvolit jako pomocníka při hubnutí, neočekávejte však od něj, že veškerou práci udělá za vás. Pokud se nebudete hýbat a budete konzumovat příliš mnoho kalorií, tabletky nezaberou. Pokud však zapojíte do procesu hubnutí pohyb a na vašem talíři se začnou objevovat zdravé potraviny, vaše tělo i mysl se budou cítit lépe, hubnutí se nastartuje a s Fykotinom bude rychlejší.

Nezapomínejte, že pravidelné užívání Fykotinu je důležité, pokud se však po měsíci nedočkáte shozených kilogramů, možná pro vás není tento přípravek vhodný. V tom případě se raději poohlédněte po tabletkách na hubnutí s vhodnějším složením pro vás.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 18.07.2019
Hodnocení článku:
(91.6%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout