Forfemina – recenze přípravku na odvodnění organismu

Doplněk stravy Forfemina podporuje odvodnění organismu. Pokud vás trápí zadržování vody v těle a otoky dolních končetin, určitě byste měli tento přípravek vyzkoušet. Tělo zadržuje vodu v důsledku nepravidelného pitného režimu či zdravotních potíží. Možná jste o tom nevěděli, ale zavodněné tělo může být i příčinou vaší nadváhy.

Doplněk stravy Forfemina

Bylinný přípravek Forfemina je v boji se zavodnění účinným pomocníkem. O jeho složení a účincích se dozvíte v článku.

Formfeminu za výbornou cenu seženete ✅ v online lékárně docsimon.cz!

Složení přípravku Forfemina

Výživový doplněk obsahuje extrakty z kopřivy, brusinkový prášek, zinek a prášek z jablečného octa.

  • Brusinka velkoplodá (80 mg v 1 tobolce) obsahuje glykosid Arbutin, ten se v těle štěpí na hydrochinon a v případě alkalického moči prochází urologickým traktem a účinně pomáhá odstraňovat mikroorganismy. Brusinka napomáhá k udržení zdraví močového ústrojí – má příznivý vliv na celý močový systém, přispívá ke zdravým močovým cestám a pomáhá snižovat množství patogenních bakterií v močovém ústrojí.
  • Extrakt z kopřivy dvoudomé (50 mg) je vhodný na pročištění těla, zejména na pročištění krve. Podporuje vylučovací funkci ledvin, působí močopudně a napomáhá s vylučováním toxinů z těla. Odbourává je a organismus (zejména játra a střeva) detoxikuje. Kopřiva je nápomocná i při produkci žluči a usměrňuje činnost žlučníku, vhodná je na posilování pohybového aparátu a udržení pružných svalů, kloubů a šlach.
  • Jablečný ocet (50 mg) příznivě ovlivňuje látkovou přeměnu, dokáže odbourávat z těla toxiny, pomáhá s trávením a zmírňuje chuť k jídlu, čímž přispívá k odbourávání tuků, působí také jako antioxidant.

Jablečný ocet

  • Díky obsahu rostlinných výtažků přispívá Forfemina ke zdraví močových cest a podporuje vylučovací funkci ledvin, čili napomáhá při odstraňování nadbytečné vody z těla a zároveň podporuje vylučování toxických látek z těla. Přípravek pomáhá zabraňovat otoku dolních končetin, který je spojen se zadržováním vody v organismu.
  • Zinek (12 mg) přispívá k normální syntéze bílkovin a k normálnímu metabolismu mastných kyselin, sacharidů a makronutrientů. Je důležitý k udržení zdravých vlasů a nehtů.

Pomocník v boji proti zavodnění

Zavodnění organismu je stav, kdy se v tkáních, dutinách nebo v oběhovém systému nahromadí voda. Obvykle se to projevuje otoky dolních končetin, kotníků a rukou. Zavodnění je běžné v těhotenství, trpí jím i málo aktivní lidé či osoby, které se nezdravě a nevyváženě stravují.

Právě nezdravá životospráva (nevyvážená strava a příjem potravin s vysokým obsahem soli) je nejčastější příčinou zadržování vody v těle. Důvodem mohou být i hormonální problémy a užívání hormonální antikoncepce. Přebytečná voda se dá z těla vyloučit pouze prostřednictvím zdravého močového systému a pomocí správné pracujících ledvin.

Příliš mnoho soli ve stravě

Zadržování vody v těle zabraňuje pravidelný pohyb a tělesná aktivita. Pokud se hýbete dostatečně a přesto máte problémy s oteklými nohami, sáhněte po přípravku Forfemina, který vás dokáže tohoto problému zbavit.

Účinky přípravku

Přestože je Forfemina určena primárně na odvodnění, tedy odstranění přebytečné vody z těla, má i jiné pozitiva. Kromě zajištění odstranění vody z těla dokáže podpořit udržení stabilní hmotnosti, vyčistit organismus od různých škodlivin, eliminovat otoky a zabránit celulitidě.

Forfemina – pro koho je určena, dávkování a cena

Z názvu to zřejmé být nemusí, přípravek mohou užívat nejen dospělé ženy, ale i muži, kteří hledají pomoc se zmírněním obtíží spojených se zavodněním, případně chtějí podstoupit detoxikaci organismu. Forfeminu by neměly užívat těhotné a kojící ženy a ani děti a dospívající.

Detoxikace organismu pomocí vody s citronem

Užívá se 1 kapsle denně, je důležité ji zapít dostatečným množstvím vody. Nedoporučuje se pít těsně před užitím nebo po něm kávu. Pokud máte problémy s vysokým krevním tlakem, konzultujte užívání tohoto přípravku s lékařem. Ačkoli nebyly zaznamenány žádné nežádoucí účinky, myslete na to, že jde jen výživový doplněk, který by neměl být náhradou pestré a vyvážené stravy.

Měsíční balení s 30 tobolkami je dostupné za přibližně 230 Kč.

Zkušenosti s užíváním Forfeminy

Zejména ženská populace trpící zadržováním vody si přípravek pochvaluje, o čemž svědčí několik pozitivních hodnocení uživatelů na portálu Heureka. Většina žen byla s užíváním přípravku spokojená a potvrdila, že se dostavily požadované výsledky. Některé se svěřili s tím, že si všimli, že chodí častěji na malou potřebu. Jen některé změny s odvodňováním nepocítili.

Z recenzí produktu:

Forfemina recenze na Heurece

Plusy a mínusy přípravku

Forfemina podporuje detoxikaci organismu, protože obsahuje rostlinné výtažky, které pozitivně ovlivňují močové cesty a funkci ledvin. Pomáhá bránit vzniku otoků dolních končetin a příznivý vliv má také na celulitidu, přípravek pomáhá také k udržení normální tělesné hmotnosti.

Přípravek není určen pro každého. Děti a osoby alergické na některou ze složek obsažených v přípravku by ho určitě neměli užívat. Těhotné a kojící ženy by měly užívání přípravku konzultovat s lékařem. Ačkoli nejsou známy žádné negativní projevy spojené s užíváním tohoto přípravku, u někoho mohou vyvolat bolesti hlavy.

Forfemina slim i na hubnutí

V případě, že skutečně máte problém se zavodněním organismu, případně potřebujete účinně detoxikovat, měli byste Forfeminu vyzkoušet. Do svého každodenního programu byste však měli zařadit i více pohybu a dát si pozor na svůj jídelníček, díky tomu se v budoucnu zavodnění organismu vyhnete.

Pokud chcete také zhubnout, vyzkoušejte produkt s upraveným složením. Obsahuje látky, které pomáhají stabilizovat tělesnou hmotnost.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 01.07.2019
Hodnocení článku:
(89.6%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzuNejlepší protizánětlivé potraviny? Přírodní látky znovu v kurzu

Víte, co je zánět, co ho způsobuje a jaké jsou jeho projevy? Jak mu předejít a jak ho léčit? Jednou z možností je konzumace tzv. protizánětlivých potravin. My vám je v článku představíme.

Zerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro mužeZerex Vitality Complex – recenze na vitamíny a minerály pro muže

Femibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkováníFemibion 1 – recenze. Cena, zkušenosti, složení, dávkování

V těhotenství má ženský organismus větší nároky na některé vitaminy, minerály a stopové prvky, které žena potřebuje dodat nejen sobě, ale i plodu. Zkuste Femibion 1, který obsahuje vše...