Chilliburner – tabletky s obsahem chilli papriček recenze chválí

Chcete zhubnout a zatím nic nezabralo? Možná je načase vyzkoušet hubnutí pomocí upevňovacích termoregulačních potravin. Díky nim totiž dochází ke zvýšení tělesné teploty a vytvoření záporné energetické bilance.

Chilliburner pilulky na hubnutí

Přírodní přípravek na hubnutí Chilliburner s obsahem chilli papriček pomáhá spalovat tuky, kterých se potřebujete zbavit. Hubnutí není snadný boj a každý, kdo už zatoužil po lepší postavě, o tom ví své. Dieta by měla být součástí hubnutí, stejně jako cvičení a disciplína. Pilulky na hubnutí by mohly být pro vás užitečným pomocníkem.

2 velikosti balení Chilliburner

Složení Chilliburner

Přípravek Chilliburner sestává z rostlinných extraktů, které jsou nápomocné při redukci hmotnosti. Jednotlivé složky pojmenovává výrobce jako Frutafit, Capsimax a extrakt z listů zeleného čaje.

Frutafit (138,5 g v 1 tabletě) obsahuje rozpustnou vlákninu inulin (90 %) z čekanky, fruktózu, glukózu a sacharózu. Inulin chrání trávicí ústrojí před záněty a zvyšuje odolnost organizmu vůči infekcím. Vláknina nejenže působí příznivě v trávicím systému, ještě vyvolává pocit sytosti.

Červené chilli papričky na hubnutí

Capsimax (50 mg) obsahuje extrakt z chilli papriček, kajenský pepř a sacharózu. Pálivá látka kapsaicin, která se nachází v chilli, tělo rozehřeje, to se zpotí a spaluje. Při konzumaci chilli papriček se v těle uvoľňje hormon štěstí, který příznivě ovlivňuje náladu. Kromě toho se v chilli nacházejí vitamíny a antioxidanty. Má antibakteriální účinky, zmírňuje stárnutí, chrání srdce a zmírňuje účinky škodlivých oxidačních procesů v těle.

Kromě toho v tabletách najdete několik přídavných látek – mikrokrystalickou celulózu a protispékavá látka rostlinný stearan hořečnatý.

Účinky přípravku

Podle výrobce Chilliburner podporuje hubnutí, pomáhá při kontrole hmotnosti a udržování zdravé střevní mikroflóry, podporuje trávení a pravidelné vyprazdňování. Je to tak?

Kapsaicin (hlavní účinná látka chilli papriček) opravdu při hubnutí pomáhá, protože má vliv na spuštění procesu spalování tuků. Je to přírodní antibiotikum a antioxidant, stimuluje krevní oběh, čili pomáhá s prokrvením celého těla.

Vláknina na sebe váže vodu, v žaludku nabobtná a vyvolá pocit sytosti, což opět pomáhá při hubnutí. Zelený čaj, resp. lístky z něj se vyznačují protinádorovými a antivirovými účinky, také pomáhají při kardiovaskulárních problémech.

Obě balení Chilliburner koupíte například ✅ v online lékárně docsimon.cz!

Chilliburner – pro koho ano a pro koho ne?

Přípravek může užívat každý, muži i ženy nad 18 let, kdo chce pomoc v boji s nadbytečnými kilogramy. Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, určitě byste ho měli při hubnutí vyzkoušet. Tablety podporují trávení a kapsaicin s inulinem prokazatelně pomáhají při hubnutí, bez změny životního stylu – zdravější stravy a alespoň mírného pohybu – však nebude jejich účinek tak výrazný jak by mohl být.

Hubnutí pomocí změny jídelníčku

Užívat jej nemohou děti, těhotné a kojící děti a ani lidé, kteří jsou přecitlivělí na některou ze složek přípravku. Nevhodný je pro lidi s problémy štítné žlázy.

Užívání tablet a cena

Dávkování je velmi pohodlné – v začátcích užívání stačí brát 1 tabletu denně, nejlépe půlhodinu před snídaní. Od třetího týdne můžete pro zvýšení účinku užívat o jednu tabletku navíc – 1 ráno a 1 před obědem. Tablety třeba užívat celé a je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny.

V případě, že vás přípravek zaujal, měli byste si nejprve zkusit jeho nejmenší balení obsahující 30 tablet, které stojí od 13 eur výše. Teprve když se přesvědčíte, že vám složení a forma přípravku vyhovují, vyzkoušejte větší a ekonomičtější balení.

Plusy a mínusy Chilliburner

Díky chilli papričkám a čekance tabletky Chilliburner prokazatelně podporují hubnutí a spalování nadbytečných tuků. K plusem patří to, že snižují chuť k jídlu a zrychlují metabolismus. Pokud je budete užívat pravidelně, budete méně jíst a zároveň více spalovat, protože metabolismus bude pracovat rychleji.

Štíhlá žena měřící si obvod stehna

Jde o 100-procentně přírodní přípravek, který je vhodný pro vegetariány. Výhodou je, že Chilliburner můžete s krátkými přestávkami (dlouhodobé užívání látky kapsaicin se nedoporučuje, protože tělo si na něj po čase zvykne a jeho účinnost se ztrácí) užívat neomezeně dlouho. Doporučuje se dát si po třech měsících měsíc pauzu. Plusem je pomoc s trávením, pravidelné vyprazdňování a udržování střevní mikroflóry. Přípravek potlačuje rozmnožování bakterií v těle a dodává vitaminy A, C a E.

Díky speciální úpravě tablet při užívání nepálí, kapsaicin nedráždí ústa a trávicí trakt. Neobsahuje žádné klasické alergeny (gluten, laktóza apod.), Složení je podrobně uvedeno na obalu.

Menší mínus je, že tabletky výjimečně způsobují zácpu, výskyt žaludečních a střevních potíží je však opravdu ojedinělý.

Zkušenosti s užíváním

S výběrem vhodných tablet na hubnutí často pomohou zkušenosti jiných. Uživatelé se shodli, že Chilliburner opravdu funguje, netřeba se však spoléhat pouze na něj.

Tabletky vám totiž nastartují metabolismus a spustí spalování tuků, až s přidáním pohybu a zdravé stravy dosáhnete lepší postavu.

Několik uživatelů se vyjádřilo, že přípravek nepřinesl slibovaný efekt a objevily se problémy s vyprazdňováním. Často také uvádějí jiné účinky, které se netýkají hubnutí.

Jaké jsou vaše zkušenosti s tímto výrobkem? Podělte se o ně v komentářích pod článkem.

Z recenzí produktu:

Chilliurner recenze na portálu heureka.cz

Rada na závěr

Pokud jsou podle vás tabletky Chilliburner to pravé, neměli byste zapomínat na to, že bez cvičení a změny jídelníčku se dlouhodobých výsledků nedočkáte. Chcete rychlé řešení do plavek, nebo chcete mít vytouženou postavu? Pokud totiž chcete to druhé, je třeba na tom pracovat delší dobu. Přípravky na kontrolu hmotnosti mají své opodstatnění, u každého však zabírá jiné složení. Někomu může chilli vyhovovat, jinému zas může uškodit, u někoho lépe zabere zelený čaj u jiného zas zelená káva.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 11.05.2019
Hodnocení článku:
(91.6%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout