Bioxyn – pochybný přípravek na hubnutí, se kterým nezhubnete

Hubnout bez diet a cvičení je snem mnoha. Shodit několik kilo za krátký čas jen tím, že budete jíst nějaké tabletky? Takové jednoduché hubnutí slibuje přípravek Bioxyn s obsahem "zázračné formulky". Výrobek má údajně přírodní složení a obsahuje recepturu, která pomůže zhubnout i lidem, kterým se to nepodařilo dietou a cvičením.

Bioxyn recenze

Bioxyn se tváří, že pomůže zhubnout hodně kilogramů za krátký čas bez cvičení a změny stravovacích návyků. Také vám tu něco nesedí?

Účinky Bioxynu

Doplněk stravy Bioxyn prý obsahuje pouze přírodní a bezpečné látky, kterými mají být šafrán, zázvor a opuncie. Podle výrobce uživatelům přípravek do tří dnů pomůže s pročištěním cév od toxinů, zvýšením aktivity organismu, zpevněním kůže a redukcí cholesterolu. Při pravidelném používání shodíte až 14 kg bez diet a cvičení, váš metabolismus se zrychlí o neuvěřitelných 300 % a budete mít nižší cholesterol. Údajně vám nehrozí ani žádný jo-jo efekt a rozloučit se můžete i s celulitidou.

Toto vše vám zajistí již 1 kapsle Bioxynu denně před snídaní. Opravdu to stačí, aby váš organismus fungoval najednou jinak?

Šafrán

Jde o podvod?

O tom, že jde o podvod, se přesvědčíte velmi snadno. Nejen slibované účinky přípravku jsou nereálné, i lidé, kteří přípravek doporučují, neexistují. U přípravků, jejichž původ i účinky jsou pochybné, je běžné, že výrobek odorúča nějaký lékař, jehož fotografii najdete ve fotobance, recenze spokojených zákazníků jsou také doplněny o takové fotografie. Tyto zkušenosti s přípravkem se radikálně liší od těch, které s nimi mají reální uživatelé. Jsou pochvalné a potvrzují vše, co přípravek slibuje.

Preparát je na stránce dostupný vždy za nižší cenu (i ta je obvykle přemrštěná) a "akce" trvá už jen pár hodin či minut.

Hubněte s rozumem

Od pilulek na hubnutí neočekávejte zázraky, i ty ověřené vám sice pomohou nastartovat metabolismus a spalování tuků, ale neudělají práci za vás. Určitě nezhubnete 14 kg za krátkou dobu bez cvičení a zdravé stravy.

Pokud chcete vyzkoušet pilulky na hubnutí, tak si vyberte jen z těch ověřených. Například Lipoxal Effect, XLS medical, Obezin či ReduXs. Právě o posledním z jmenovaných si řekneme více.

Smutek z neúspěšného hubnutí

Vyzkoušejte například ReduXs

Výživový doplněk na podporu redukce hmotnosti ReduXs má pozitivní vliv při spalování tuků, potlačování chuti k jídlu, podpoře lipolýzy, úpravě hladiny cukrů v krvi, hladiny cholesterolu, při regulaci metabolismu.

ReduXs je přírodní výživový doplněk na podporu redukce hmotnosti, který obsahuje komplex 14 bylinných ingrediencí. K těm nejdůležitějším se řadí zelený čaj, který potlačuje chuť na sladké a podporuje spalování tuků, kaktus opuncie pomáhající zabraňovat vstřebávání tuku v těle a zvyšování obranyschopnosti organismu, šalvěj lékařská podporující trávení, pampeliška lékařská, která pročišťuje organismus a dokáže odbourávat cholesterol a toxiny.

Přírodní ingredience prémiové kvality doplňují brusinka obecná, která příznivě působí na trávicí soustavu a snižuje hladinu glukózy v krvi, borovice přímořská zlepšuje cirkulaci krve v cévním systému a obsahuje látky podporující tvorbu kolagenu a elastinu. K důležitým látkám patří i L-theanin, fosfatidylserin a betasitosterol.

Účinky a dávkování

Prodejce slibuje několik účinky výživového doplňku. V první řadě zlepšuje spalování tuků, potlačuje chuť k jídlu a podporuje odbourávání tuku, který je uložen v tukových buňkách. Snižuje hladinu lipidů a cholesterolu, upravuje hladinu cukru v krvi, zvyšuje energii a reguluje metabolismus. Při pravidelném užívání byste svou hmotnost měly snížit o 2 až 6 kg za jeden měsíc.

Doporučuje se užívat 1 kapsle denně, nejlépe ještě před snídaní. Zapít ji třeba dostatečným množstvím vody. Pro dosažení účinku je třeba dodržovat pitný režim, zdravě se stravovat a minimálně 2-krát týdně se věnovat aktivní pohybové aktivitě. Zkuste při redukci hmotnosti pít dostatek čisté vody a neslazených nápojů, pravidelně cvičit, konzumovat zdravou stravu s množstvím zeleniny, ovoce, vlákniny a bílkovin. Dopřejte si dostatek spánku a vyhýbejte se stresu.

Hubnutí se zdravou stravou

Na začátku užívání může organismus nepříznivě reagovat na přípravek (bolest hlavy, pocity tepla a zimy), po 2 až 4 dnech však nežádoucí účinky pominou.

Přípravek je vhodný pro ty, kteří chtějí zhubnout a váhu si následně udržet, pro sportovce, kteří si chtějí udržet ideální postavu, ale také pro všechny, kteří žijí zdravě, ale občas zhřeší. ReduXs není vhodný pro diabetiky, lidi trpící nemocemi ledvin, srdeční chlopně a jater a při léčbě leukémie.

Další účinné alternativy

Rada na závěr

Výživový doplněk na podporu redukce hmotnosti patří podle zkušeností zákazníků k účinným přípravkům. Hubnutí má být v první řadě o motivací, pokud budete odhodláni zhubnout, ReduXs vám pomůže proces redukce váhy urychlit. Musíte však změnit životní styl, mít hodně pohybu a v neposlední řadě se zdravě stravovat.

Zobrazit produkty v kategorií:Publikováno dne: 29.06.2019
Hodnocení článku:
(91.8%)

Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout