Biohar – zkušenosti a výsledky. Recenze na vlasový aktivátor a vaše názory

Biohar vlasový aktivátor je osvědčený přípravek proti vypadávání vlasů. Kromě tohoto účelu pomůže i při aktivaci vlasových kořínků a růstu nových vlasů. Obsahuje totiž kolagen a přírodní hyaluronan, látku, která je nezbytná pro zdraví a krásu pokožky.

Vlasový aktivátor Biohar

Tento český výrobek od společnosti Biora se vyrábí nepřetržitě již téměř 30 let. Tento fakt svědčí o tom, že je opravdu oblíbený. A to nejen díky dostupné ceně.

Jaké jsou další účinky Biohar? Kolik stojí, kde se dá koupit nejlevnější a jaké zkušenosti mají jeho uživatelé? V našem článku se podíváme na recenze z více zdrojů, které vám pomohou rozhodnout se, zda vlasové sérum Biohar vyzkoušíte nebo ne.

Biohar si můžete pohodlně zakoupit v online lékárně Lékárna.cz.

Účinky Biohar – růst vlasů i výživa pokožky

Aktivní složky aktivátoru a starají o zajištění procesů, které jsou důležité pro růst zdravých vlasů. Jde zejména o transport vitaminů a růstových polypeptidů do pokožky hlavy a vázání vody v pokožce a vlasech. Biohar pomáhá odstraňovat několik problémů s vlasy a zároveň řešit příčiny těchto nepříjemností.

 • Zastavuje vypadávání vlasů,
 • podporuje růst nových vlasů, zvyšuje jejich hustotu,
 • regeneruje vlasovou pokožku,
 • zlepšuje pružnost, pevnost a celkovou kvalitu vlasů,
 • pomáhá odstraňovat lupy a různá kožní onemocnění,
 • regeneruje poškozené vlasy a vlasové konečky.

Pro koho je určen?

Aktivátor růstu vlasů Biohar je určen pro ženy i muže. Je vhodný pro každého, kdo řeší problém se ztrátou vlasů, ale i pro ty, kteří touží po vyživenejších, zdravějších a krásnějších vlasech bez roztřepených konečků a lupů.

Desítky pozitivních recenzí, které si lze vyhledat na internetu potvrzují, že tento aktivátor pomáhá nejen při vypadávání vlasů, které je zapříčiněno hormonálními změnami, ale také v případě nejtěžší formy ztráty vlasů (totální alopecie).

Výrobce Biohar deklaruje, že nevyvolává žádné známé vedlejší účinky. Je proto vhodný i pro lidi s citlivou pokožkou.

Složení Biohar aktivátoru vlasů

Ve složení vysoce účinného růstového séra Biohar najdeme 2 aktivní látky – Kolagen a Hyaluronan sodný, vitamíny B1 – 12, vodu a denaturovaný alkohol.

Složení Biohar vlasový aktivátor

 • Kolagen – je základním stavebním prvkem pojivových tkání. Tato ve vodě nerozpustná bílkovina dodává pokožce pružnost i pevnost a stará se o její vlhkost. S přibývajícím věkem se podíl kolagenu v organismu snižuje a mění se kvalita pokožky celého těla. Kůže ztrácí pružnost, objevují se vrásky, dochází k jejímu ovisnutí a oslabení. Kořínky vlasů již nejsou upevněny dostatečně, důsledkem čehož dochází k vypadávání vlasů. Kolagen je proto vhodné dodávat zevnitř i zvenčí – aplikací vlasového aktivátoru Biohar, šamponu či balzámu s obsahem kolagenu.
 • Hyaluronan sodný – jde o nejvíce používanou sůl kyseliny hyaluronové s výbornou schopností pronikat až do spodních vrstev pokožky. Hyaluronan má schopnost vázat vodu v pokožce, zlepšuje její pružnost, pevnost a podporuje tvorbu nových kolagenových vláken. Má omlazující, regenerační a hojivé účinky. Zlepšuje kvalitu, ale i vzhled pokožky, vyplňuje a zpevňuje tkáně kůže, vlasů i nehtů. Hyaluronan ve vlasovém aktivátoru Biohar zajišťuje výbornou hydrataci pokožky hlavy a vlasů, díky čemuž jsou vlasy krásné a zdravé, méně se lámou a třepí.
 • Vitamíny skupiny B – jsou mimořádně důležité pro zdraví a kvalitu vlasových folikulů. Jejich dostatečný příjem je výbornou prevencí proti vypadávání vlasů. Vitamíny navíc podporují růst nových vlasů, zlepšují přirozenou regeneraci a hydrataci vlasů, zvyšují jejich pevnost, sílu i vnější vzhled.

Kolik stojí Biohar a kde se dá koupit?

Aktivátor vlasů Biohar se dá koupit online v eshopech s přírodní kosmetikou a také v online lékárnách. Cena Biohar séra je výhodnější, pokud si ho objednáte online. V kamenných lékárnách, které jsme navštívili, byl dražší o cca 25 korun.

Jak se používá?

Na internetu se častokrát označuje Biohar jako šampon, což není pravda. Jde o vlasovou vodu, výrobek s řidší konzistencí.

 • Biohar aplikujte každý den – nejlépe večer.
 • V dostatečném množství ho naneste na vlasovou pokožku a krouživými pohyby prstů ho jemně vmasírujte.
 • Speciální pozornost věnujte místům, kde pozorujete nejvýrazněji vypadávání vlasů.
 • Biohar neoplachujte!
 • Kúra proti vypadávání vlasů by měla trvat minimálně 1 měsíc, v případě potřeby lze Biohar používat i déle.
 • Po odstranění problému s vypadáváním vlasů můžete používat Biohar i jako prevenci (1x týdně).

Zkušenosti a recenze Biohar

O tom, že je tento výrobek osvědčeným lékem proti vypadávání vlasů svědčí i desítky recenzí, na které lze narazit na internetu. Zkušenosti s používáním Biohar si lze přečíst v hodnoceních online lékáren, eshopů či na Heurece.

Recenze a zkušenosti s Biohar vlasovým aktivátorem

Hodnocení Biohar na Heurece

Recenze Biohar na Heurece

Další důležité informace

 • Během aplikace vlasového aktivátoru si chraňte oči.
 • Používání během těhotenství a v období kojení konzultujte s lékařem.
 • Po aplikací Biohar na vlasy chraňte pokožku před mrazem, výrobek má totiž velmi silné hydratační schopnosti.

Tip na závěr: Biohar na růst řasPublikováno dne: 01.05.2019
Hodnocení článku:
(88.6%)

Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička se zajímám o účinky různých bylinek a přírodních preparátů na náš organismus. Místo klasické léčby vždy nejdříve sáhnu po té...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Nejlepší šampon proti lupům z lékárny? Poradí test a recenzeNejlepší šampon proti lupům z lékárny? Poradí test a recenze

V našem článku se zaměříme se na šampony z lékárny, které pomáhají řešit problém s lupy, a pozornost budeme věnovat i domácím receptem. Čtěte a dozvíte se více.

Reparex – recenze a zkušenosti s přípravkem proti šedivění z lékárnyReparex – recenze a zkušenosti s přípravkem proti šedivění z lékárny

Nebarví vlasy zvenku, jako běžné barvy na vlasy, ale naopak zevnitř. To je zásadní rozdíl oproti podobným produktům. V našem článku vám představíme všechny výhody Reparexu!

Alpecin, Reparex nebo Nogrey? Který je nejlepší proti šedivění vlasůAlpecin, Reparex nebo Nogrey? Který je nejlepší proti šedivění vlasů

Jaké jsou příčiny šedivých vlasů? Které faktory je ovlivňují? Dá se jim nějak předejít? Existují přípravky proti šedivění, které zaručí vaši spokojenost? V článku vám je představíme.