TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor Regenerátor poškozených vlasů 750 ml
TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor Regenerátor poškozených vlasů 750 ml
369,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Hydratační kondicionér přispívá k obnově chemicky blond ošetřených a odbarvených vlasů, které si vyžadují speciální pozornost. Přípravek obsahuje mnoho výživných látek, které narušené vlasy vyživují, dodávají jim lesk, pevnost a udržuje jejich správné pH. Kondicionér v kombinaci s mléčným extraktem a keratinem chrání vlasy z vnějšku. Technologie Protein Booster Technology™ napomáhá obnovit vlasy z vnitřku díky lepší reaktivitě proteinu.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor Regenerátor poškozených vlasů 750 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 369,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor Regenerátor poškozených vlasů 750 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s TIGI Bed Head Dumb Blonde Reconstructor Regenerátor poškozených vlasů 750 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy