TIGI Bed Head Colour Combat Goddess (Conditioner) Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml
TIGI Bed Head Colour Combat Goddess (Conditioner) Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml
176,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Popis: Vyvážený kondicionér s keratinem a s mléčnými proteiny přispívá k obnově hnědých a červených odstínů chemicky ošetřených vlasů, které si vyžadují speciální pozornost. Kondicionér obsahuje mnoho výživných látek, které narušené vlasy vyživují, dodávají jim lesk, pevnost a udržuje stálost barvy. Technologie Colour Goddess ™ pečuje o barvené vlasy a vyživuje díky mandlovému a kokosovému oleji a keratinu.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o TIGI Bed Head Colour Combat Goddess (Conditioner) Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 176,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka TIGI Bed Head Colour Combat Goddess (Conditioner) Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s TIGI Bed Head Colour Combat Goddess (Conditioner) Kondicionér pro barvené vlasy 200 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy