Složení, užívání, účinky

Léčivá látka acetylcystein rozpouští všechny složky, které způsobují vazkost hlenu. Tím podporuje vykašlávání a tlumí dráždivý kašel. Acetylcystein působí také antioxidačně, a tak podporuje obranné mechanismy organismu. Používá se při onemocnění dýchacích cest provázenou silnou sekrecí hyperviskózního hlenu. Akutní a chronické formy onemocnění dýchacích cest, především chronická a akutní bronchitida, tracheitida, chřipka a kašel při nachlazení, bronchiektázie, astmoidní bronchitida, astma bronchiale, bronchiolitida, mukoviscidóza.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Solmucol orm.pas.24x100mg myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 160,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Solmucol orm.pas.24x100mg

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Solmucol orm.pas.24x100mg spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy