Mixa Intenzivní hydratační péče na obličej 50ml
Mixa Intenzivní hydratační péče na obličej 50ml
UPOZORNENIE: Vzhľadom na pretaženosť obchodov je pravdepodobné, že daný tovar nie je skladom, alebo je dodacia doba dlhšia, kým dodávatelia tovar naskladnia. Cena v eshope sa môže líšiť. Ďakujeme za pochopenie.
168,00 Kč

Složení, užívání, účinky

Intenzivní hydratační péče obohacena o kyselinu hyaloronovou pro citlivou pleť se sklonem k dehydrataci. Kyselina hyaluronová dokáže vázat množství vody odpovídající 1000násobku své hmotnosti, zadrží ji v tkáni a tím vylepší její hydrataci. Díky unikátní gelové textuře proniká rychle do pokožky a zanechává ji dlouhodobě hydratovanou a s pocitem pohodlí.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Mixa Intenzivní hydratační péče na obličej 50ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 168,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Mixa Intenzivní hydratační péče na obličej 50ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Mixa Intenzivní hydratační péče na obličej 50ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy