Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml
Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml

Složení, užívání, účinky

Aloe vera nosní sprej je přirozený neagresivní ióntový roztok, který jemně a šetrně čistí nos, zvlhčuje suchou nosní sliznici a chrání ji v období zvýšeného výskytu onemocnění dýchacích cest. Je vhodný především jako preventivní prostředek při pobytu v prostředí s nízkou vlhkostí vzduchu a jako prevence zánětů nosní sliznice a alergií. Zlepšuje dýchání a uvolňuje ucpaný nos. Snižuje tvorbu hlenu při rýmě a ulehčuje tak dýchání, přitom nevysušuje nosní sliznici. Urychluje hojení drobných povrchových poranění v nose, má regenerační a hydratační účinky.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 91,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Fytofontana Aloe vera nosní spray 20ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

Borozan ung.10g

Borozan ung.10g
115,00 Kč

Ixoderm 10ml

Ixoderm 10ml
246,00 Kč