Složení, užívání, účinky

BCAA Instant 2:1:1 jsou rozpustné větvené aminokyseliny ve volné formě (free form), které můžete užívat ve formě chutného nápoje. BCAA Instant jsou revoluční právě svou formou - jedná se o instantní, tedy rozpustné, volné větvené aminokyseliny (free form), které můžete užívat i v průběhu cvičení, a to ve formě chutného nápoje. BCAA Instant si můžete připravit kdykoliv v průběhu dne, nápoj je hotový za několik vteřin. BCAA Instant jsou velmi praktické a vyhovují požadavkům i těch nejnáročnějších sportovců.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Extrifit BCAA Instant Jablko 300g myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 580,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Extrifit BCAA Instant Jablko 300g

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Extrifit BCAA Instant Jablko 300g spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

L-ARGININ 200g

L-ARGININ 200g
730,00 Kč

Aminogel 80 g

Aminogel 80 g
22,00 Kč