Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící sérum SPF 15 30 ml
Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící sérum SPF 15 30 ml

Složení, užívání, účinky

Ultra Bělicí sérum Vit Vit C + E pomáhá pleti získat zpět zářivý vzhled a jednotný tón bez pigmentových skvrn. Rychle a šetrně odstraňuje zabarvení vzniklé neopatrným sluněním nebo vlivem přirozeného stárnutí pleti. Sérum pleť hydratuje, vyživuje a účinně chrání proti slunečnímu záření. Sérum Vit Vit C + E stimuluje tvorbu kolagenu v pleti a udržuje tak pleť zdravou, svěží a mladistvou. Obsahuje vitaminy C, B a E, které napomáhají k odstranění barevných skvrn nebo jiných nedokonalostí pleti a přispívá k eliminování vrásek i drobných linek.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící sérum SPF 15 30 ml myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 599,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící sérum SPF 15 30 ml

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s Diet Esthetic Vit Vit C+E Ultra bělící sérum SPF 15 30 ml spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy