DiaChrom tbl.80 nízkokalorické sladidlo
DiaChrom tbl.80 nízkokalorické sladidlo

Složení, užívání, účinky

DiaChrom je moderní nízkokalorické stolní sladidlo na bázi aspartamu obohacené o speciální biochemicky vysoce aktivní komplex označovaný jako glukózotoleranční faktor. Jeho aktivní složkou je trojmocný chróm, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Velkou předností tohoto sladidla je chuť velmi podobná cukru bez nepříjemných pachutí typických pro běžná stolná sladidla. DiaChrom je vhodný pro diabetiky, všechny druhy redukčních diet a pro osoby, které chtějí sladit zdravě. Dodáván v balení 80 tablet a 600 tablet.

Více informací ...

Recenze a zkušenosti

Chcete vědět, co si o DiaChrom tbl.80 nízkokalorické sladidlo myslí ostatní, jaké mají s produktem zkušenosti a jaké jsou na tento produkt ✅ recenze? Chcete vědět, zda je cena 51,00 € ta nejnižší nebo můžete produkt sehnat jinde levněji? Ověřte si to na srovnávači cen » Heureka DiaChrom tbl.80 nízkokalorické sladidlo

Seznam článků


Přidat komentář

Znáte tento produkt nebo máte otázky? Jste s DiaChrom tbl.80 nízkokalorické sladidlo spokojený? Zapojte se do diskuse a přidejte komentář. Vaše hodnocení a zkušenosti pomohou při rozhodování.

Alternativy

Erytvia 500g

Erytvia 500g
165,00 Kč