Prodetox – účinná detoxikace organismu!

S blížícím se létem se určitě i vy poohlížíte po přípravcích, které by vám jednoduše, ale účinně pomohli s detoxikací organismu, zbavením se nadbytečných kilogramů a nastartováním metabolismu. Představte si Váš organismus jako složitý mechanismus, který nemůže správně fungovat, pokud se v něm ukládají různé nečistoty a toxické látky.

Prodetox nápoj na detoxikaci organismu

I lidské tělo vyžaduje pravidelnou údržbu a péči – vnitřní očistu. Na trhu je jich opravdu hodně, ne všechny jsou však osvědčené. My vám dnes přinášíme recenzi produktu Prodetox, který nás v redakcí opravdu přesvědčil.

Detoxikace organismu nebyla nikdy tak snadná

Prodetox je účinné spojení účinných biologicky aktivních látek, které se při očistě organismu opravdu osvědčily. Očistná kúra vám pomůže cítit se jednoduše fit. A to díky spojení těchto pozitivních účinků na lidský organismus:

 • nastartování přirozeného hubnutí – zkusili jste už všechno možné, ale výsledky se stále nedostavily? Prodetox zlepšuje trávení, čistí střeva a váš organismus tak začne hubnout přirozeně a zejména zdravě!
 • detoxikace těla – pravidelným popíjením tohoto chutného nápoji pročistíte trávicí soustavu a postupně i celý organismus. Detoxikací se zbavíte až 3 kg odpadních látek!
 • posílení imunity – díky tomu, že se zbavíte množství nečistot, které v organismu způsobují různá onemocnění, se postupně zbavíte i bolestí, nechutenství a posílíte svou přirozenou imunitu
 • zvýšení životní energie – cítíte se po zimě unavená? Důvodem může být i fakt, že nečistotami zanesený organismus musí na životní procesy vynaložit mnohem více energie. Očistná kúra vám pomůže energii optimalizovat a vy pocítíte skutečný příliv nové chuti do života
 • pomoc při zácpě – tělo se díky pravidelné stolici začne zbavovat nečistot rychleji a efektivněji.

Jaké je složení Prodetoxu?

Tajemstvím úspěchu Prodetoxu je kombinace osvědčených látek, které se dlouhodobě využívají v nejúčinnějších očistných kúrách po celém světě. Toto aktivní přírodní složení je schopno aktivovat samočisticí procesy organismu, který se začne přirozeně zbavovat všech nahromaděných toxických látek.

Prodetox neobsahuje lepek, laktózu, mléko, vejce, umělá barviva, aspartam, sacharin ani žádné látky živočišného původu, je tedy vhodný i pro vegetariány a vegany.

Složení Prodetox dominuje přírodní vláknina, která podporuje peristaltiku střev a zlepšuje trávení. Výsledkem je přirozená reakce organismu, který díky přijímání vlákniny ze jitrocele, jablečného pektinu a guarové gumy, nastartuje proces hubnutí.

Informace o Prodetoxe

Tento účinek vlákniny je v Prodetoxe podporován i čtveřicí prečiťujúcich bylinek, které jsou známé svými blahodárnými účinky při detoxikaci. Kořen zázvoru (mimochom výborný i při respiračních a onemocněních trávicího traktu), lístky máty peprné, kořen bodláku a prášek vojtěšky seté stejně dobře podporují správnou funkci trávicí soustavy.

Nesmírně důležitou součástí složení produktu je tzv. Montmorillonitu, účinná detoxikační látka známá spíše jako přírodní vápencový jíl. Tento zázrak dokáže pohlcovat a neutralizovat toxiny, čímž znovuobnovuje přirozené prostředí trávicího traktu a střev.

Díky obsahu množství minerálních látek, vápníku a hořčíku má výrazný antibakteriální účinek, čímž trávicí soustavu chrání před desítkami onemocnění. Tento jíl, který se stal předmětem zájmu vědců po celém světě, se zároveň používá i na účinnou detoxikaci jater a léčbu osteoporózy.

Další složkou Prodetoxu je kombinace zdraviuprospešných přátelských bakterií, kterým dominuje probiotikum – bakterie Lactospore. Jejich úkolem je očistit střeva, podpořit jejich správnou funkci a zároveň eliminovat množení a růst škodlivých mikrobů. Účinky Prodetoxu podporuje i směs antioxidantů (beta karoten a Caromin), jejichž úkolem je všestranná obrana a ochrana organismu před škodlivinami.

Balení a užívání Prodetoxu

Základní balení Prodetox, vhodné například na první detoxikaci, obsahuje 30 sáčků. Podle potřeby je možné užívat 1 nebo 2 sáčky denně. Detoxikační kúra trvá minimálně 14 dní. Chcete-li podpořit účinky Prodetoxu, vnitřní očistu organismu můžete klidně provádět dalších 14 dní.

Prodetox balení

Lahodný nápoj pomerančové chuti získáte smícháním jednoho sáčku s 250 ml studené vody. Nápoj vypijte nalačno, ihned po smíchání, a to minimálně 1 hodinu před jídlem. Pokud ráno užíváte i jiné doplňky stravy nebo léky, doporučujeme také počkat a užít jejich hodinu po Prodetoxe. Druhý nápoj lze v případě potřeby užívat v odpoledních hodinách. Druhým krokem užití je dostatečný přísun vody. Do hodiny po užití nápoje je nutné vypít dalších 250 až 500 ml vody a pitný režim dodržovat i během dne. Ideální je vypít alespoň 2l čisté vody denně!

Další výhody produktu

 • 60-denní garance vrácení peněz – v případě vrácení neotevřeného balení
 • v případě reklamace otevřeného balení – refundace neotevřených sáčků
 • 10% sleva na každý nákup
 • je vhodný pro diabetiky a těhotné ženy
 • Prodetox není návykový, nelze se jím ani předávkovat
 • je vhodný i pro děti od 5 let (děti do 12 let užívají poloviční dávku = 0,5 sáček 1-2x denně)
 • lze jej kombinovat s léky a dalšími výživovými doplňky
 • příjemná pomerančová chuť
 • rychlé doručení
 • výhodné poštovné

Na závěr několik postřehů

Prodetox patří podle našeho názoru mezi ty produkty, které se opravdu vyplatí zkusit. Cena startovacího balíčku Prodetox je velmi příznivá, za jeden sáček zaplatíte jen něco kolem 25 Kč. A myslíme si, že investovat pár korun denně do svého zdraví není vůbec mnoho.

Kompletní složení Prodetoxu

Oceňujeme, že tento lahodný nápoj s pomerančovou příchutí mohou popíjet nejen zdraví dospělí, ale i diabetici, těhotné ženy a děti nad 5 let. Velkým pozitivem produktu jsou jeho účinky – pročištění střev, trávicího traktu, nastartování metabolismu, úprava pravidelnosti stolice, pomoc při zácpě či celková detoxikace organismu. Bonusem je fakt, že vám Prodetox pomůže i zhubnout a zbavit se až 3 kg odpadních škodlivin.


Autor článku

Lucia Kunkelová

Už od malička se zajímám o účinky různých bylinek a přírodních preparátů na náš organismus. Místo klasické léčby vždy nejdříve sáhnu po té...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Blendea SuperGreens recenze a zkušenosti se superpotravinou v práškuBlendea SuperGreens recenze a zkušenosti se superpotravinou v prášku

Zdravé stravování, detoxikace, posilování imunity - jestli jsou vám tyto věci blízké, určitě jste už slyšeli o superpotravinách. Přípravek SuperGreens obsahuje až 4 superpotraviny....

Zelený ječmen výborný na hubnutí a detoxikaciZelený ječmen výborný na hubnutí a detoxikaci

Jde o vitamino-minerální bombu, obsahující i velké množství bílkovin, aminokyselin a rostlinných enzymů, které člověk potřebuje přijímat na každodenní bázi. Zelený ječmen pomůže i vám!

Chlorella – zkušenosti, dávkování a nežádoucí účinkyChlorella – zkušenosti, dávkování a nežádoucí účinky

Užívání zelených rostlin s chlorofylem dodává živiny v takové podobě, v jaké se přirozeně nacházejí v přírodě. Přečtěte si náš článek o zdravotních benefitech, které vám přinese užívání...