Nejlepší pilulky na hubnutí jsou Garsin, Fykotin a Lipoxal Effect

Dopracovat se k postavě, o jaké sníte, není určitě jednoduché. Zdravá strava a cvičení jsou samozřejmě základ, pokud k nim však přidáte ty správné pilulky na hubnutí, požadovaný výsledek se dostaví ještě o něco dříve. Jak si však vybrat produkt, který opravdu funguje?

Nejlepší pilulky na hubnutí

Vzhledem k množství "zaručených" přípravků na hubnutí, je pro většinu lidí těžké si vybrat správně. Běžný člověk nemá na čtení množství recenzí, diskusí a doporučení čas, hledání těch nejlepších pilulek právě pro něj proto často vzdá.

Recenze, diskuse a doporučení jsme proto četli za vás a vybrali jsme produkty na redukci váhy, které patří k nejžádanějším. Připravili jsme pro vás i pár rad, na co se při hubnutí zaměřit, i to, čemu se určitě vyhnout.

Ověřené pilulky na hubnutí

Snaha o co nejkrásnější figuru je vlastní mnoha ženám. Pilulky na hubnutí jsou v tomto případě skvělým pomocníkem, který dokáže nastartovat spalování a rozhýbat váš líný metabolismus. Pokud hledáte ty nejvhodnější, měli byste se zamyslet nad tím, co je při hubnutí váš největší problém. Pokud potřebujete zastavit svou chuť na sladké, musíte se ohlížet po tabletách, které to splňují. V případě, že se chcete zbavit nežádoucího tuku na břiše, sáhněte po tabletkách na hubnutí, které mají prokazatelný pozitivní vliv na spalování tuků.

Hubnutí tuku z břicha

Pilulky na hubnutí bez receptu mají přírodní složení, obsahují látky, které zlepšují celkový metabolismus a podporují spalování tuků. Ať jsou však tabletky jakkoli účinné, ruku budete muset přiložit k dílu i vy. Úprava životosprávy a pohyb jsou jen malou daní za vysněnou postavu.

Vyzkoušejte jíst 5x denně malé porce, vyřaďte ze svého jídelníčku uzeniny, smažená jídla, bílé pečivo, sladkosti a slazené nápoje, vyměňte výtah za schody a všude, kde se to dá jděte pěšky. Díky tomu nabudíte svůj metabolismus a nastartujete hubnutí. Užíváním osvědčených a uživateli dobře hodnocených tablet na hubnutí svou snahu o lepší figuru podpoříte.

Nejlepší přípravky na hubnutí

Jejich složení je přírodní, v případě, že nemáte alergii na jednu z jeho složek, byste je určitě měli otestovat.

Vyberte si správně

V první řadě se v případě výběru účinných tablet na hubnutí zajímejte o složení a množství aktivních látek v 1 tabletě. Zjistěte si o daných složkách co nejvíce informací, abyste si byli skutečně jistí, že se na slibovaný účel používají.

O pozitivech a negativech jednotlivých produktů se nejvíce dozvíte z recenzí lidí, kteří výrobky opravdu zkusili. Jelikož pilulky na hubnutí se řadí k potravinovým doplňkům, aby se naplno projevily jejich účinky, je třeba dlouhodobé a pravidelné užívání. Třeba se smířit s tím, že efekt tabletek se objeví až po týdnech či měsících užívání. Doporučené dávkování a způsob užívání je třeba dodržovat, protože je rozdíl v tom, zda tabletku užijete před jídlem nebo po jídle, jednorázově nebo na vícekrát.

Nevzdávejte se příliš rychle

Začali jste užívat některý z doporučených produktů a nedostavili se požadované výsledky? Máte pocit, že ani po úpravě stravy a přidání pohybu jste po dvou týdnech užívání nezhodili ani deko? Určitě se ptáte, v čem je problém.

Jak zhubnout z břicha a celého těla?

Odpověď je zřejmá – chybí vám trpělivost. Tuk a kila, které jste nabíraly roky, se zázračně neztratí. I ty nejúčinnější pilulky na hubnutí potřebují čas na to, aby se projevily všechny jejich účinky. Třeba proto jen vydržet.

Vybíráme z katalogu

Pozrite si viac produktov z kategórie hubnutí

Léky na hubnutí na předpis

Pilulky na hubnutí jsou většinou volně prodejné doplňky výživy. To značí, že si je může koupit každý, kdo potřebuje nastartovat svůj metabolismus a shodit pár kilogramů. Někdy se dostane nadváha do takových stadií, že si s ní člověk nedokáže sám poradit a musí vyhledat pomoc lékaře. Léky na hubnutí na předpis tlumí nadměrnou chuť k jídlu a jsou určeny na podporu úbytku hmotnosti. Bez úpravy stravy a fyzické aktivity však účinek není dlouhodobý. Pilulky na hubnutí na předpis často vyvolávají vedlejší účinky, proto nejsou vhodné pro každého s nadváhou. Lékař specialista vám je může předepsat až po důkladném zhodnocení vašeho stavu, je možné je užívat pouze při obezitě, tedy při BMI nad 30. Platí při nich, že pokud se do 3 měsíců nedostaví výsledky, léky vám lékař vysadí. Během tohoto období jste pod neustálým dohledem lékaře.

Pokud vám někdo pilulky na předpis nabídne, raději je odmítněte, protože si koledujete o poškození zdraví. Léky byste si měli vždy kupovat v lékárně, abyste se nebáli o své zdraví a nezačaly užívat produkt, který obsahuje zakázané látky (k takovým patří např. návyková látka efedrin, která tuk přeměňuje na teplo a zrychluje látkovou přeměnu).

Zakázané pilulky na hubnutí

Ne všechny pilulky na hubnutí se mohou pochlubit dobrými recenzemi, některé z nich dokonce ani neobsahují látky, které by na hubnutí ovlivňovaly. Chcete-li skutečně zhubnout za pomoci pilulek, měli byste se vyhnout pochybným přípravkům na hubnutí. Pokud nějaký přípravek slibuje ploché břicho za týden či zhubnutí 15 kg za jeden měsíc, měli byste se ho stranit. K zakázaným produktům patří např. Adipex retard (původně léky na předpis) nebo Sibutramin, zázračně zhubnout vám nepomohou ani kapky Eco Slim, Black Latte z černého uhlí, Kankusta Duo nebo přípravek LivesPectin. Několik ze zmíněných tabletek na hubnutí je nelegálních, i po zákazu se však stále prodávají.

Účinné pilulky na hubnutí?

Lidí, kteří se snaží zhubnout, je tak mnoho, že se jich na své necertifikované výrobky podvodnými a zavádějícími praktikami snaží nalákat mnoho prodejců. Často produkty doporučují lékaři, kteří neexistují, jsou u nich použít fotky lidí, kteří daný přípravek nevyzkoušeli, případně slibují neuvěřitelnou ztrátu váhy za velmi krátký čas. Není ojedinělé ani to, že chybí informace o přesném složení výrobku a množství účinné látky či samotný výrobce "zázračného" produktu na hubnutí. Vždy se raději informujte o každém produktu na ověřených webech či přímo v lékárně.

Pilulky na hubnutí v menopauze

S přibývajícím věkem se metabolismus zpomaluje a u mnoha žen dochází k tloustnutí. Během menopauzy můžete také vsadit na doplňky stravy, které vám pomohou shodit pár kilogramů. Pokud hledáte pilulky na hubnutí po 40tce, vyzkoušejte Bellasin balance. Tento přípravek je speciálně vyvinutý pro ženy po 40, kterým pomáhá překonat nepříjemné příznaky klimakteria. Nejenže navrací organismu hormonální rovnováhu, ale také urychluje metabolismus, mírní návaly hladu a podporuje spalování tuků.

Pilulky na hubnutí během těhotenství, kojení a po porodu

Mnoho žen se během těhotenství, ale i po něm těžko smiřuje se změnou postavy. Rady by dosáhly co nejdříve svou původní hmotnost, proto si jako pomoc zvolí pilulky na hubnutí. I přesto, že volně prodejné doplňky stravy mají obvykle přírodní složení, nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy. Během těhotenství a kojení je třeba zabránit rychlému hubnutí a vyřazení některých potravin ze stravy (jako např. při keto diete).

Léky na hubnutí pro děti

Nadváha není jen záležitostí dospělých, často jí trpí i malé děti. Ačkoliv se může zdát lákavé nasadit dítěti pilulky na hubnutí, neměli byste to dělat. Děti jsou ve vývoji, mají jiné výživové potřeby jako dospělí, jejich tělo se mění. Zkuste u nich hubnutí docílit změnou stravy, např. vyřaďte z jejich jídelníčku sladkosti, slané chuťovky a smažená jídla, ale i slazené nápoje. A, což je asi nejdůležitější, zkuste je motivovat k pohybu. Časem se naučí, co je pro ně dobré a čemu by se měli vyhnout a možná se jim pohyb natolik zalíbí, že je k němu nebudete muset ani nutit.

Pilulky na hubnutí pro muže

Když se řekne pilulky na hubnutí, většina z vás si představí nějakou ženu, která touží zhubnout. Je pravda, že cílovou skupinou jsou především ženy, to však neznamená, že pilulky na hubnutí nemohou užívat i muži. Vzhledem k jejich přírodní složení jsou vhodné pro každého, kdo touží zhubnout bez ohledu na pohlaví.

Pilulky na hubnutí pro muže

Všímejte si složení

Pilulky na hubnutí jsou, alespoň většina, na přírodní bázi. Nejčastější složkou je zelený čaj, vláknina, řasy, piperin, L-karnitin či chrom. Měli byste si pozorně všímat složení přípravků, ale i koncentraci jednotlivých látek, a vyvarovat se těch, které kromě přírodních extraktů obsahují přidané chemické látky a konzervanty. Samozřejmě, vyhněte se i těm, ve kterých se nacházejí látky, na které máte alergii.

Pilulky na hubnutí, které fungují?

Mnozí by si to sice přáli, ale pilulky na hubnutí nejsou zázračné přípravky, které vám bez pohnutí prstu pomohou zhubnout. Jde o výživové doplňky, které vaši snahu zhubnout podpoří, to značí, že fungují se změnou stravy a dostatkem pohybu. Nastartují váš metabolismus, rozhýbou spalování tuků, ale musíte přiložit ruku k dílu.

Kromě vyřazení kalorických jídel (sladké, smažené apod.) Byste měli myslet i na dostatek vitamínů, minerálů a bílkovin ve stravě. Vláknina se často objevuje v tabletách na hubnutí, protože podporuje trávení a pročišťování střev. Dokáže zasytit na delší dobu, díky čemuž vám zabrání v přejídání. Zapomínat byste neměli ani na bílkovny, které vás podobně jako vláknina zasytí nadlouho. Ať už v podobě luštěnin, ovoce nebo hovězího masa. Konzumací ovoce a zeleniny dopřejete svému organismu potřebné vitamíny a minerály. Při hubnutí platí, že kalorický výdej by měl být větší než příjem. Jíst byste měli 5-krát denně v pravidelných intervalech. Důležitý je i pitný režim, na který mnozí hubnoucí zapomínají.

Nejlepší pilulky na hubnutí dostupné v lékárně

K hubnutí patří i pohyb, bez něj nedosáhnete požadované výsledky. Zkuste alespoň 2-, 3-krát týdně běhat, dělat dřepy, sed-lehy či plank. Vyzkoušet můžete např. i jógu, kolo či eliptický trenažér. Bez změny stravy a pohybu vám totiž ani ty nejúčinnější pilulky na hubnutí nezaručí, že zhubnete.

Neméně důležitý je i pravidelný odpočinek. Dostatek spánku a odpočinku je podstatný při regeneraci organismu po cvičení.

Pokud se na hubnutí s tabletkami dáte, nezaměřujte se na každodenní vážení a shození co největšího množství kil. Důležitější jsou proporce, které vám lépe napoví, zda jdete dobrým směrem. Vezměte si míry – obvod pasu a boků – na začátku hubnutí a po měsíci a budete vědět, zda jste zhubli nebo ne. V případě, že se výsledky nedostaví ani po dvou měsících užívání produktu, vyzkoušejte raději jiné pilulky na hubnutí. Jejich složení vám možná bude vyhovovat více.

Jojo efekt nehrozí, když...

Obáváte se jojo efektu? V případě, že bude hubnutí pozvolné a změna stravy a cvičení trvalá, není se čeho obávat. Pilulky na hubnutí při cvičení, bez jojo efektu či léky na hubnutí břicha? Garsin, Lipoxal Effect, ale např. i americké pilulky na hubnutí Fykotin, Obezin nebo Chilliburner vám při hubnutí určitě pomohou, samy o sobě jojo efekt nezpůsobují. Pokud to s hubnutím myslíte vážně, měli by být pilulky na hubnutí jen podpůrným prostředkem a vy byste se měli zamyslet nad celkovou změnou životního stylu. V případě, že se po zhubnutí vrátíte ke starým návykům, je pravděpodobný, že shozené kilogramy naberete zpět.

Cena pilulek na hubnutí

Přípravky na hubnutí jsou dostupné nejčastěji ve formě tablet nebo prášku, jejich cena se pohybuje od 250 Kč výše. Pokud chcete vědět, které z nich se vám vyplatí nejvíce, musíte si buď porovnat cenu jedné tabletky, nebo to, jak dlouho vám produkt vydrží. Kvalitní pilulky na hubnutí, tedy ty s obsahem více účinných látek, budou jistě dražší než zmíněných 250 Kč. Porovnejte si i balení, protože pokud je mezi 60 a 120 tabletami rozdíl pár korun, větší balení se vám přirozeně vyplatí o něco víc.

Cena pilulek na hubnutí se různí od výrobku k výrobku

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak dlouho mohu užívat pilulky na hubnutí?

To závisí na konkrétním výrobku. Některé můžete užívat dlouhodobě, jiné jen omezený čas, pak je třeba si dát přestávku. Tuto informaci se dozvíte na etiketě konkrétního výrobku. Dlouhodobé užívání pilulek na hubnutí vám nedoporučujeme. Tabletky by vás totiž měli jen nakopnout k hubnutí a změně životního stylu.

Existují ověřené pilulky na hubnutí?

Každý, kdo uvažuje nad koupí pilulek na hubnutí, se ptá, které z nich jsou nejlepší, s nimiž mají uživatelé nejlepší zkušenosti, které jsou na rychlé hubnutí apod. Vzhledem k tomu, že lidé se, co se metabolismu i vzhledu týká, liší, liší se i účinek jednotlivých přípravků. To, co u jednoho zabírá, u jiného nemusí fungovat, resp. se může intenzita účinku lišit. Můžete vsadit na zkušenosti a recenze ostatních, nemusíte však narazit na ty nejvhodnější tabletky pro vás napoprvé.

Kde se dají koupit pilulky na hubnutí?

Pilulky na hubnutí jsou dostupné v lékárně nebo na oficiálních stránkách výrobců/distributorů. Volně prodejné přípravky bez předpisu si můžete bez problémů zakoupit online i v kamenné lékárně. Nezapomínejte však při jejich užívání na trpělivost. Pilulky na hubnutí potřebují čas, aby zafungovaly, resp. aby nastartovaly váš organismus a spalování tuků, které se na vašich bocích a břiše ukládaly roky.

Co pilulky na hubnutí a vedlejší účinky?

Většina pilulek na hubnutí má přírodní složení, proto je riziko vedlejších účinků minimální. Třeba si podrobně přečíst složení a ověřit si, zda vámi vybraný výrobek neobsahuje látky, které u vás vyvolávají alergii. Třeba také dodržovat pokyny uvedené na etiketě, tedy dodržovat přesné dávkování.

Jak pilulky na hubnutí fungují?

Pilulky na hubnutí obsahují účinné látky, které zlepšují metabolismus, vyvolávají pocit nasycení a snižují chuť k jídlu, nakopnou organismus ke spalování tělesného tuku. K stimulantům patří zelený čaj, kofein, taurin, L-karnitin či synefrin. Mnohé z tabletek nejsou jen na hubnutí, ale také na odvodnění. Obsahují močopudné bylinky, které z těla odvádějí vodu a zlepšují látkovou výměnu.

Zobrazit produkty v kategorií:


Autor článku

Janka Kršiaková

Vše, co mě bytostně charakterizuje a vystihuje, se odráží i v mém psaní. Jako vystudovaná Esteticky jsem přesvědčena o tom, že i neuměle text musí...


Přidat komentář

V tejto kategórií nájdete aj:

Dieta při dně, cukrovce a vysokém cholesteroluDieta při dně, cukrovce a vysokém cholesterolu

Správná léčba spojena se změnou životosprávy dokáže snížit riziko bolestivých záchvatů. Jak je tedy vhodné stravovat se při dně? Pojďme se na to podívat.

Dělená strava nejen na hubnutíDělená strava nejen na hubnutí

Dělená strava je jednou z nejčastěji využívaných diet na redukci hmotnosti. Mnozí už o ní slyšeli a už z názvu vyplývá, že v ní dělíme potraviny do určitých skupin. Co při ní dodržovat?

11 rad, jak rychle zhubnout11 rad, jak rychle zhubnout